Yeni Peugeot 208 İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

Süper minilerin yeni bir savaşı için hazır olun. Önümüzdeki birkaç ay içinde diğer markalara göre baskın olan  Ford Fiesta’yı İngiltere satış listelerinin üstünden indirmek için yeni bir Renault Clio, Vauxhall Corsa ve yeni Peugeot 208 liderliği paylaşacak gibi görünüyor.

birevim faizsiz araba

Hem Corsa hem de Peugeot 208, Mini Electric ve Honda e’nin beğenileriyle savaşacak elektrikli varyantlara sahip olacağından, saf elektrikli otomobil dünyasına girmek isteyen herkes için satın alma kararları daha da zorlaşacak gibi görünüyor.

Peugeot, 2023 yılına kadar tüm ürün grubunun elektrikli bir versiyonunu sunma planının bir parçası olarak, Peugeot 208 adı verilen modelinin saf elektrikli versiyonunu benzin ve dizel Peugeot 208 varyantlarının yanında sunuyor. Küçük modeller – 208, 2008 – daha büyük otomobiller (3008, 508, 5008) eklenti melezler olacak, yani bir benzinli motor partiye katılmadan önce yaklaşık 30 mil kadar elektrik gücüyle çalıştırılabilecekleri, daha uzun çalışmalara olanak sağlayacak şekilde saf elektrik olacaktır.

Peugeot 208 Tasarım Detayları 

Peugeot size hangi motoru istediğinizi soracak kadar ileri  gider.  İç döşeme ile ilgili  seçenekleri değerlendiren müşterilerin Peugeot’ya, görünüşe göre kaputun altında olmayanları değil, tasarıma göre satın almak istediklerini söylemeleri dikkat çekti.

Peugeot 208‘in görünümünden memnun kalacaklar, Peugeot 208 oldukça sansasyonel bir şey yarattı. Bunlardan birini araba yolunuza  park ettiğinizde, cep boyutunda bir Pug olsa bile komşular etkilenecektir.

Yeni PEUGEOT 208 sportifliği çağrıştıran belirgin silueti ile gençliğini yani yeniliğini teyit ediyor. İç kısmı orijinal PEUGEOT i-Cockpit 3D’yi ortaya koyuyor. Son olarak, bu şehir otomobili size benzin, dizel veya elektrikli motor arasında seçim yapma özgürlüğü veriyor.

Yeni PEUGEOT 208, ilk bakışta kendini gösteren güçlü bir kişiliğe sahiptir. Uzun başlığı ve alçak silueti, baştan çıkarıcı spor ruhunu ortaya çıkarır. Canlı ve orijinal gövde renkleri ile yeni 208 gerçekten göze çarpıyor! İddialı karakterinin bir Black Diamond çatısı, tekerlek kemerleri ve parlak siyah pencere fitilleri ve uçları olan elmas jantlar ile altı çizilmiştir.

Peugeot 208‘in fiyat aralığı ise 15.200 Euro’dan başlıyor.

birevim

1 Comment

Leave a Comment

five × three =