500 TL Taksitle Sahibinden Satılık Araba Alma Fırsatı

Günümüzde hem ev hem de araba sahibi olmak zor bir ihtimal gibi görünüyor.  Değişen ekonomik şartlar göz önüne alındığında peşinat biriktirmek ve gerekli taksit tutarını her aya yatırabilmek ev ve araba hayalinin mutluluk hissini alıp götürebiliyor.

birevim faizsiz araba

Peki, hem mutluluk hissinizi koruyan hem de kolay ev ve araba sahibi olmanıza destek olacak bir sistem olamaz mı? Eski dönemlerdeki imece usulü birlik ruhu ile bir şeyler yapılamaz mı? Sizi daha fazla merakta bırakmayalım- ve müjdeyi verelim;  500 TL Taksitle Sahibinden Satılık Araba Alma Fırsatına sahipsiniz.  Her gelir gurubuna uygun faizsiz tasarruf yöntemleri sunan şirketler 30 yılı aşkın süredir hizmet veriyor ve binlerce kişiyi ev ve araba sahibi yaptı, yapmaya da devam ediyor.

500 Türk lirası taksitle kimler araba sahibi olabilir?

Aslında bu konuda bir sınırlama yok, 18 yaşını doldurmuş ve bir gelir sahibiyseniz hemen başvuru yaparak araba sahibi olabilirsiniz. Üstelik;

 • Faizsiz,
 • Peşinatsız,
 • Vade farksız,
 • Küçük taksitlerle,

Gelir durumunuz dar, orta yada yüksek olabilir, fark etmez her gelir gurubuna uygun yöntemler var.  Özellikle 500 Türk lirasından başlayan taksitler ile araba sahibi olabilirsiniz.  İstediğiniz şehirden her aya 500 Türk lirası ödeyerek araç sahibi olabilirsiniz.

Taksitle Araba Almak İçin Birevim’i Tercih Edebilirsiniz

Faizsiz Tasarruf Şirketleri  Aracılığı İle Neler Satın Alabilirsiniz?

Tasarruf yöntemleri ile ev başta olmak üzere, araba, iş yeri ve arsa gibi gayrimenkuller alınabilmektedir. Üstelik faiz ve fark ödemeden istediğiniz arabanın sahibi olabilirsiniz. Sadece siz hangi aracı istediğinize karar verin yeter.

500 Türk lirası taksitle nasıl araba satın alabilirim?  Ara Ödeme Var mı?

Bu araba alma modelinde peşinat yada ara ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.  Ara ödemeli olarak planlamanızı yapmak isterseniz bunu emlak danışmanı ile ilk etapta konuşabilirsiniz. Ancak peşinat ve ara ödeme zorunluluğu yoktur.  Sadece her aya 500 türk lirası ayırarak araba sahibi olabilirsiniz.  Kura yöntemi ile aracınızı ne zaman teslim alacağınız belirlenir. Ve kura noter huzurunda gerçekleşir.

Faizsiz Tasarruf Yönteminde Ödeme Yapmaya Ne zaman Başlayacaksınız?

Taksit ödemelerine başvuru yaptığınız ve anlaşmaya vardığınız an itibarı ile yapacaksınız. Seçtiğiniz tasarruf yöntemi ve belirlediğiniz ödeme planına göre istediğiniz aracın teslim tarihi ve teslim aralığı belirlenmektedir. Belirlenen bu tarihte aracınızı teslim alabilirsiniz. Kalan taksitlerinizi ise ödemeye devam edersiniz.

500 Türk lirası taksitle araba sahibi olabilir miyim?

500 Türk lirası taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Bunun için size önerimiz gelir gider dengenizi oluşturmanız ve tasarruf yapabiliyorsanız bunu yerine getirmenizdir.

Yaptığınız tasarruf sayesinde peşinatsız, fazisiz ve küçük taksitler ile arabanıza kavuşabilirsiniz. Her zorluk buna günümüzün ekonomik şartları da dahil kendi çözümlerini de birlikte getiriyor. 30 yılı aşkın süredir kullanılan Faizsiz tasarruf yöntemi ile sizde aracınıza 500 Türk liralık taksitler ile kavuşun.

birevim

9 Comments

 • Açıkçası 500 TL’ye alabiliyorsak ben direk almak isterim taksit taksit öderim ama peşinat vs gerekiyorsa çok zor

 • Faiz ve peşinat ödemeden taksitle araç sahibi olmak gerçekten şahane. Başvuru sonrası ne kadar süre bekliyoruz araç teslimatı için?

  • Merhaba Ebru Hanım,
   Başvuru sonrası kura yöntemi ile aracınızı ne zaman teslim alacağınız belirlenir.

 • 500 TL taksitle araç sahibi olabilmek gerçekten güzel bir şey, peşinatta olmaması cezbedici 🙂

 • 120.000 150.000 arası Bi aracı nasıl ve ne şekilde ödeme yaparak alabiliriz bilgi verir misiniz

  • Merhaba Meryem Hanım;
   İstediğiniz tutarda araç alabilirsiniz. Önemli olan peşinatınız olacak mı veya olmayacak mı? Bu durumlar ödeme süresini ve taksit tutarını değiştirebiliyor. birarabam.com sitesine ziyaret etmenizi öneririm.

Leave a Comment

5 × four =