50.000 Tl’lik Araba İçin 250 Tl Taksitle Alma Fırsatı

Başlığı gördüğünüzde eminiz şaşırdınız ve elbette inanamadınız değil mi? Ön yargılı olmayın veyazıyı okumaya devam edin. Bu yazını sonunda sizde bir araba sahibi olmanın kolaylığına sizde şaşıracaksınız.50.000 türk liralık  araba için 250 bin türk lirası taksitle alma fırsatını yakalayabilmeniz için aşağıda sizi detaylı şekilde bilgilendireceğiz.

birevim faizsiz araba

Yılardır hizmet veren faizsiz tasarruf finans şirketleri bankaların kredi borçlandırmaları ile araba yada evinizi ederinden fazla paraya almanızın önüne geçiyor.  Üstelik bu sistem her gelir gurubuna özel yöntem ve kampanyalar ile çok özel fırsatlar sunuyor.

Seçeceğiniz aracı değeri haricinde faiz, vade farkı veya kira ödemesi gibi ek maliyetler ödemeden almanıza imkan sağlıyor.

50.000 Tl’lik Arabayı 250 Tl Taksitle Nasıl Satın Alabilirim?

Faizsiz tasarruf firmaları, geliştirdikleri özgün finansal model ile ihtiyaç sahiplerine alacakları arabayı  daha ucuza mal etme imkanı sunuyor.

Son günlerde artan faiz oranları tüketicinini  faizsiz ve peşinatsız finansal çözümlere yönlenmesine yol açıyor.  Son yıllarda bu oran bir hayli artmış durumda dilerseniz sosyal medya hesaplarından gerçek kişilerin tanıklıklarını izleyebilir ve aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bu haber size inanılmaz gelse de gerçek ve bu çözüm eski anneanne ve dedelerimizden kalan miraslardan biridir. Eskiden imece yada altın günü tasarruf için kullanılırdı Ve kura ile kişiler toplu para alırlardı. Bu sistemde bir artı daha var. Altın gününde yada imece usulü sistemde bu para yada altınlar ile yatırım yapılmazdı.  Oysa Faizsiz tasarruf Şirkeletleri sizinküçük paranızı diğer katılımcıların parası ile birleştirerek yatırım yapar ve her ay bir kişinin araç sahibi olmasına olanak sağlar.  Yatırımlar ise hem sizi korur hem de şirketin işleyişine devam etmesine yardımcı olur.

Faizsiz Finans Şirketlerinin Avantajları Nelerdir?

Faizsiz finans yöntemleri, ülkenin her hangi  bir yerinden seçeceğiniz arabayı, değeri haricinde faiz, vade farkı veya kira ödemesi gibi ek maliyet ödemeleri yapmadan almanıza destek olur.

Gelir gider dengeniz ve tasarruflarınızı  değerlendirerek her ay ne kadar ödeme yapabileceğinizi  belirleyin. Taksit tutarınızı  kendiniz belirliyorsunuz, sonuçta kendi hesabınızı en iyi  bilen ve zorlanmadan ne kadar taksit ayırabileceğini bilen yine sizsiniz.  429 türk lirasından başlayan taksitler ile araba sahibi olabilirsiniz.  En fazla 80 ay taksit ile hayallerinizin aracına kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sizler, aylık ödemek istediğiniz taksidi kendiniz belirleyerek tasarruf programlarına dahil olabiliyorsunuz. . Yani, satın alınan araba diğer taksitli araba alma yöntemlerinin tamamından daha ucuza mal edilebiliyor.

Kura sistemi ile bekletilmeden söz verilen tarihte aracınıza kavuşabilirsiniz.  Dileyene hiç peşinatsız kısa sürede araba sahibi yapan sistemde en uzun olan 80 aylık taksitli gurupta yer alsanız dahi toplam borcunuz çok daha erken bitiyor.  Sistem ile ilgili  bilgi  almak için uzman danışmanlar ile irtibata geçebilirsiniz. İster yüz yüze ister telefonla görüşebilirsiniz.

birevim

11 Comments

 • Bu tarz seçenekleri değerlendirmek lazım çünkü günümüzde artık araç alabilmek çok zorladı. Krediler faizler taksitler uçtu hep

  • Merhaba Duygu Hanım,
   Günümüzde araç almak bir hayli zor ancak sektörü canlandırmak adına benzeri görülmemiş kampanyalar yapılmaktadır. Araba almak isteyenlerin bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesi gerekir.

   • İyi günler
    Taksit ile 50 bin 60 bin TL civarında araba almak istiyorum peşinat verecek miyim? Ne kadar zamanda teslim alırım? Pandemi den dolayı servise binmek istemiyorum

    • Merhaba Yavuz Bey,
     Bu şekilde ayrıntılı bilgi almak için Birevim gibi faizsiz tasarruf finans şirketleri ile iletişime geçmelisiniz.

 • 50.000 TL’yi 250 TL taksitle alalım çok güzel hoşta, ikinci el araç piyasası öyle bir fırladı ki, 50.000 TL’lik araç oldu 90-100.000 TL 🙂

 • Aslında önemli olan faizsiz vermeleri. Ufak bir organizasyon ücreti alıyorlar gerisi aracınızın tutarı oluyor zaten.

 • Faizsiz olması çok güzel, şu an 250 TL değilde 600-700 TL olmuş rakam, ama yine de çok çok makul bir tutar.

  • Merhaba Arif Bey,
   Faizsiz araba sistemleride hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Aylık dilediğiniz tutarla sisteme dahil olabilmektesiniz.

  • Merhaba Tuncay Bey;
   Birarabam firması ile istediğiniz arabayı istediğiniz taksit tutarında alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 • alırsın öde öde araç çıkacak diye beklersin sonra dava açarsın sonra ödeme durdurursun ödemeler havaya nasıl ..

Leave a Comment

18 − two =