Volswagen Golf 8 2020 Fiyatı & Özellikleri ve İnceleme

Alman otomobil markalarından olan Volswagen, şimdiye kadar ürettiği en başarılı araçlarından biri olan Volswagen Golf 8’i tanıttı. Elektrikli olarak tasarlanan araç Volswagen ID.3 yanına yerleştirilecek. Aynı zamanda standart olarak tam anlamı ile dijital bir kokpit kullanılacak.

birevim faizsiz araba

Volswagen’in 45 yıldır piyasada bulundurduğu ve üretimini sürdürdüğü Golf en önemli modelleri arasında yer alıyor. Türkiye’de bile her 5 arabadan birinin Volswagen olduğunu gördüğümüzde Alman markasının bir dev olduğunu bir kez daha anlıyoruz. Bu haberimizde yeni çıkarttığı Volswagen golf 2020’yi inceleyelim.

Golf 8 İnovasyon Kokpitli Digital Gösterge Paneli

Yeni golf eski tasarımlara baktığımızda büyük bir değişime uğradı. Volswagen firması yeni aracı olan golf 8 için standart segmentlerin dışına çıkarak tamamen digital göstergeli olarak tasarlandı. Standart gösterge paneli belirli bir ücret karşılığında ekstra geniş ekranlı cockpit eklenmektedir.

Yeni çıkan modelde oldukça farklı fonksiyonlar mevcut. Bunlardan biri de digital kontrol fonksiyonları oluyor. Bunlara örnek verecek olursak klima kontrolü, panoramik tavan mekanizması gibi. Digital olarak sunulan fonksiyonlarda aynı telefonlarda ki gibi sağa sola kaydırarak parmağınızla değiştirebileceksiniz.

Yeni eSIM sayesinde daha fazla hizmet vermeyi hedefliyor. Bu sayede yolcular ve sürücü We connect’ten çok sayıda çevrimiçi hizmet almış olacak. Örnek verecek olursak, uyarlama seyir kontrolü, Wİ-Fi sistemi, navigasyon sistemi, dinamik ışık yardımcısı, yol işareti tanıma gibi.

Volswagen Golf 8’de eskisinden daha fazla donanım mevcut. Yeni teknolojik donanımları sayesinde en iyisi olmayı hak kazanıyor. IQ Drive yardım sistemi bile mevcut. Seyahat asistanı sürücüsüne en iyi seyir keyfini sunuyor.

Volswagen golf 8 yeni modelinde hiç olmadığından fazla seçenek sunmaktadır. Yeni hibrit modeli de en çok ilgi çekenler arasında diyebiliriz. Aynı zamanda otomatik sevenler için sunulan seçeneğine de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yeni çıkan Volswagen golf 8’e sahip olmak için 2020 modellerine göz atabilirsiniz. Bu modeller satış bayilerinde ve volswagen bayilerinde mevcut olup fiyatları 161.500 den başlıyor. Full paketine istenilen fiyat ise 241.900 olarak belirlendi. Motor kapasitesine göre araç fiyatları değişkenlik göstermektedir.

birevim

Leave a Comment

5 × three =