Peşinatsız Senetle Araba Nasıl Alınır?

birevim faizsiz araba

Peşinat ödemeden senetle araba almak için yapmanız gereken size bu hizmeti sunan güvenilir bir yer bulmak olacaktır. Bunun için yapmanız gereken öncelikle bütçenizi belirlemek olacaktır. Bütçenizi aşmadan araba almaya özen göstermelisiniz. Sonra yapılacak işlemlerden bir diğeri alacağınız araca hiç peşinat ödememenize rağmen size eşit taksitlerle o arabayı satacak birisini bulmanız gerekiyor.

Otomotiv ikinci el sektöründe bu hizmeti veren bazı satıcılar yardımcı olmaktadır. Ancak yapılan olan satışta unutulmaması gereken nokta birçok satıcı uzun vadeli işlemlerde vade farkı uygulamaktadır. Siz eşit taksitlerle peşin fiyatına bu işlemi yapmak istiyorsanız size bunu sunacak olan firmalarla irtibata geçmeniz gerekiyor. Ayrıca bunların güvenilir olmasına da dikkat etmelisiniz.

Senetle Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Senetle araba alma fikri günümüzde çok fazla kişinin aklına gelmese de araba almak için tercih edilecek yöntemlerden birisidir. Birçok büyük oto galerici müşterilerine bu hizmeti sunuyor. Tabi bunu yaparken vade ne kadar uzun olursa sizden alınacak vade farkı da yükselecektir.

Bu şekilde araba satan firmalar müşterilerine sattıkları araçlara rehin koymaktadır. Ayrıca senetlerin yanında bir de özel sözleşme imzalanıyor. Satış işleminde önemli olan birçok nokta buraya yazılarak karşılıklı olarak imzalanmaktadır. Burada sizin için sorun teşkil edebilecek her şeyi yazmanız gerekiyor. Bu karşılıklı güvenin oluşması ve sözleşmenin geçerli olması için önemli bir detaydır.

Peşinatsız Senetle Araba Satan Firmalar

Peşinatsız senetle araba satan birçok firma vardır. Ancak her firmanın güvenli olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Bunu tercih ederken daha önce bunlardan araba alanların yorumlarını okumalı ve onlardan mutlaka fikir almalısınız. Ayrıca sizin için bu konuda en iyisi olup olmadığına hızlı hareket etmeden karar vermelisiniz.

Birevim senetle araba almak isteyenlere hiç peşinat ödemeden ve aynı zamanda vade farkı almadan gerekli hizmeti sunuyor. Ülkemizin her yerinde bulunan şubeleri ile iletişime geçerek bu işlemi yapmanız mümkündür. Uygun ödeme koşulları ile size sunulan hizmetten faydalanarak peşinatsız, istediğiniz taksit miktarı ile istediğiniz her türden aracı almanıza imkan verilecektır.

birevim

Leave a Comment

5 × two =