Yeni Renault Clio ve Öne Çıkan Özellikleri ve Fiyat Listesi

birevim faizsiz araba

Renault’un en çok satan hatchback modeli olan Clio, beşinci nesiliyle 2020 yılında yollarda olacak. Bu aracın birçok bakımdan Megane’a benzediği vurgulanmaktadır. Bu yeni model ayrıca birçok yeni özelliği ile arabaya sahip olacaklara çeviklik ve konfor vaat ettiği biliniyor.

Şehir içinin kralı konumuna gelmek isteyen Clio, en önemli değişimini uzunluğunda yaşadığı görülüyor. Aracın boyu bir önceki nesle göre 10,8’den 10,5 seviyesine geri çekildiği görülüyor. Benzinli ve dizel motor seçeneklerine ek olarak yeni nesil CLİO yollara yeni Hibrit motoru ile çıkaracağı görülüyor. Bu motor ile daha az yakıt tüketen bir şehir içi arabası olması bekleniyor.

2020 Renault Clio Özellikleri

Clio 2020 model piyasaya 1.0 tce 100 beygir ve 1.3 TCe 130 beygirlik iki farklı benzinliği seçeneği sunuyor. Ayrıca 128 beygir ve 64 beygir olmak üzere 1.5’lik dizel motor seçeneği de arabada yer alıyor. Aracın üç farklı motor seçeneğini müşterilerine sunacağı görülüyor.

İç tasarımında ciddi değişikliğe giden firma eklemeleriyle hem güvenlik hem de konfor açısından birçok özellikle geliyor. Bilgi eğlence ekranı, Easy Drive, acil fren sistemi özelliği, start-stop çalıştırma, Apple Carplay ve Android Auto gibi özellikle bu ekran sizlere sunuluyor. Otomatik şanzıman, farklı renk seçenekleri, sport kullanım ile yeni CLİO şehir içi yolların kralı olmaya geldiğini hissettiriyor.

Yeni Clio Fiyat Listesi

2020 model CLİO almak isteyenleri cazip fiyatların beklediği görülüyor. Araç için donanımsal ve konfor bakımından 10 farklı fiyat sunuluyor. Bu da tüm müşterilerine isterlerse en ucuz modeli isterlerse en konforlu modeli alma şansını sunuyor.

Joy paket 111 bin TL ile 140 bin TL arasında fiyatlarla sunuluyor. Touch paket üç farklı seçenekle 118 bin TL ile 149 bin TL fiyatlarıyla sunuluyor. En gözde donanımı olan Icon paketse 132 bin TL ile 159 bin TL arasında fiyatlara sahip olduğu görülüyor. Donanımsal özellikler ve diğer noktalara bakarak sizde yeni nesil Renault Clio’ya rahatça sahip olabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

9 + 9 =