Yuki Motor Modelleri ve Fiyatları

birevim faizsiz araba

Yuki ülkemizde üretim ve satış yapan markalardan bir tanesidir. Kaliteli ve uzun ömürlü üretim yapan firma 2006 yılından bu tarafa faaliyetlerine devam ettirmektedir. 489 satış noktası ile ülkemizin her yerinden bu motorlara uğraşmak mümkündür. Scooter, E-Scooter, Cub, Touring, Cross ve ATV tercihleri ile dikkat çekici birçok modele sahiptir.

Yuki Tekken 125 Modeli

Yuki TEKKEN 125 modeli daha çok doğada zaman geçirmek isteyenler için doğru bir tercih olarak sunuluyor. Şık bir tasarımın altında benzinli motoru, jel aküsü, disk fren sistemi, LED aydınlatma, dijital ekran ve 5 ileri vitese sahip model 26 bin TL fiyat etiketiyle sunuluyor.

Yuki Dirty Paws 250 Offroad Modeli

YUKi DIRTY PAWS 250 offroad tutkunları için tercih edilebilecek bir modeldir. Maksimum 110 km/h yapabilen bu seçenek 250 cc motor gücüne sahiptir. 6 ileri vites, güvenlik için disk fren, dijital kilometre saati ve ek donanımlar ile keyifli bir sürüş imkanı sunan bu seçenek 41 bin TL’ye satılıyor.

Yuki YK-27-S Sportman-S (Elektrikli) Modeli

Yuki YK-27-S Sportman-S yenilenen tasarımı ile dikkat çekiyor. Elektrikli olan motoru ile tasarruf yapmak ve doğa dostu sürüşler gerçekleştirmek mümkün oluyor. Hız sabitleyici, led aydınlatma, disk fren ve geri vites özelliğine sahip bu model 13.350 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yuki CP-4 Shansu (Elektrikli) Modeli

Yuki CP-4 Sansu özel tasarımıyla şehir içerisinde kendinizi farklı hissetmenize yardımcı oluyor. Elektrikli motoru ile saat 45 kilometre hız yapabiliyor. 2-4 saat arasında dolan pilleri ile uzun mesafeleri yapmanız daha da mümkün kılınıyor. Özel tasarımıysa bu elektrikli motoru 17 bin TL’ye almak için cazip hale getiriyor.

Yuki CP-1 Shansu (Elektrikli) Modeli

Yuki CP-1 Shansu modeli bisiklet ile motosiklet karışımı tasarımı ile rahat bir sürüş imkanı veriyor. Mercek farları, USB ile sarj özelliği, geri vites, anahtarsız çalıştırma, lithium batarya ve disk frene sahip olan bu model sürücülere 14 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yuki YK-41 Willys (Elektrikli) Modeli

Yuki YK-41 WILLYS modeli özel ve sert tasarımı ile şehir içerisinde kolay ulaşım imkanı veriyor. Elektrikli motor daha tasarruflu bir sürüş imkanı sunuyor. Tam şarj süresi 10 saay olan bu araçla saatte 45 kilometre hız yapmak mümkün kılınıyor. Yollarda rahatça seyahat etmek için 10.800 TL fiyat etiketini karşılaşmanız gerekiyor.

Yuki YK-30 Windy Pro (Elektrikli) Modeli

Yuki YK-30 WINDY Pro modeli elektrikli motoru ile uzun mesafeleri uygun maliyetle kat etmenize olanak sağlıyor. Geri vites, USB sarj, dijital kilometre saati, jel akü, çantalı yapısı ve özel tasarımı ile kullanıcılarına ulaşım için her türlü kolaylığı 10.900 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yuki XGJ50Q-7C Gusto (Benzinli) Modeli

 

Yuki XGJ50Q-7C Gusto modeli MTV’den muaf yapısı ile insanların tercih edebilecekleri bir modeldir. Trafik sigortasının zorunlu olmadığı, B sınıfı ehliyet ile kullanılabilen bu model analog kilometre saati, normal far, otomatik vites, 4 ileri vites ve güçlü disk fren sistemiyle birlikte 10.700 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yuki YK50Q-16B Otomatik Vites (Benzinli) Modeli

Yuki YK50Q-16B Otomatik Vites modeli 4 zamanlı tek silindirli motoru ile sunuluyor. 49 cc motor gücüne sahip olan bu araç otomatik vites, elden ve ayaktan marşlı olması, jel aküye sahip olması ve güçlü frenleme sistemiyle birlikte 10.700 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yuki Fifty 50 (Benzinli) Modeli

Yuki FIFTY 50 modeli benzinli motoru, analog kilometre saati, disk freni ile birlikte sunuluyor. B sınıfı ehliyet ile kullanılabilen MTV’den ve Trafik Sigortasından muaf olan bu motor şehir de güçlü hissetmek isteyenler için tercih edilebiliyor. Bu özel model YUKİ tarafından 12.400 TL’ye satılıyor.

Yuki Scram 170 (Benzinli) Modeli

Yuki Scram 170 modeli özel tasarımı ile dikkat çekiyor. Düşük selesi, güçlü şasisi, üç renk seçeneği, 5 ileri vites, analog kilometre saati ile özel bir tasarım ile sizlere sunuluyor. 169 cc motor gücüne sahip olan bu modeli 14.200 TL ödeyerek rahatça alma şansına sahipsiniz.

Yuki TN125-E Driver (Benzinli) Modeli

Yuki TN125-E Driver modeli 125 cc motor gücü ile saatte 90 kilometre hız yapmanıza imkan veriyor. Kaliteli malzemeden üretilen ve şık bir tasarıma sahip olan model 5 ileri vitese sahip olarak sunuluyor. Düşük yakıt tüketimine sahip olan bu model için 16.400 TL’lik fiyat etiketini karşılamanız gerekiyor.

 

birevim

Leave a Comment

one × three =