Tramer Nedir?

Özellikle satın almayı planladığınız bir araç ile ilgili önemli bilgilere ulaşmak için tramer etkin bir şekilde kullanılır. Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi, kurumunun kısaltması olarak kullanılan tramer sayesinde, araca ait sigorta işlemleri görülür. üstelik aracın ağır bir hasarının bulunup bulunmadığını da öğrenebilirsiniz. Kaza bilgilerini takip edebileceğiniz tramer üzerinden birçok farklı sorgulama yapmak mümkündür.

birevim faizsiz araba

Tramer Üzerinden Yapılan Sorgulamalar

* Araç hasar kaydı sorgulama

* Mağdur bilgileri sorgulama

* Araç trafik poliçesi sorgulama

* Araba kasko poliçe sorgulama

* Kaza yapan araçların kaza tespit tutanağı sonrası kusur oranlarını sorgulama

Tramer’in Görevi

Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi kurumu, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi yani SBM’ye bağlı olarak hizmet verir. Bir araçla ilgili birden fazla bilginin bir arada sunulduğu tramer araç sahipleri ve araç satın almak isteyenler tarafından yaygın olarak kullanılır. Böylelikte hızlı ve pratik bir şekilde araç bilgilerine tek bir adresten ulaşmak mümkün olur.

Özellikle ikinci el araç alacak kişiler için tramer çok önemli ve faydalıdır.

Tramer Poliçe Sorgulama’yı Nereden Yapabiliriz?

İnternet günlük yaşamda bizlere birçok işlemde kolaylık sağlar. Bulunduğunuz her ortamda internet bağlantınızın olması yapmak istediğiniz birçok işlemi sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Eskiden 2. El bir araç satın alırken aracın bilgi araştırmaları için birçok kurum ile görüşmek ve gerekli kontrolleri yaptırmak gerekirdi. Bu da kişilere ciddi bir zaman kaybına neden olurdu. Bunu tarihe karıştıran tramer sorgulama sistemi istediğiniz ve araçla ilgili görebileceğiniz bütün bilgileri tek sistemde karşınıza çıkarır. Üstelik birkaç dakika içerisinde!

Tramer Poliçe Sorgulama işlemi online yapılan işlemler arasında yer alır. Sorgulama yapmak istediğiniz bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde bilmeniz sorgulamayı gerçekleştirme için yeterlidir. Cep telefonundan kısa mesaj yolu ile tramer sorgulaması anında yapılır. Merak ettiğiniz tüm bilgiler anında cep telefonunuza kısa mesaj yolu ile gelmektedir.

Tramer sorgulaması için bilmeniz gereken en önemli bilgi kısa mesaj sorgulaması belirli bir ücrete tabi olarak sizlere sunulan online bir hizmettir.

 

birevim

Leave a Comment

twenty − thirteen =