Otoeksper Nedir? Nasıl Çalışıyor?

birevim faizsiz araba

Otoeksper ülkemizde ikinci el araç satışı konusunda kurumsal olarak hizmet veren bir şirkettir. Ülkemizin en büyük araç üreticilerinden birisi olan Tofaş çatısı altında hizmet vermeye başlayan şirket kurumsal ve bireysel olarak araç alım satımı konusunda yardımcı olmaktadır.

Ülkemizin birçok noktasında bulunan güçlü bayi ağı sayesinde müşteri memnuniyeti esas alınarak işlemler yapılmaya imkan tanınmaktadır. İkinci el güven ister sloganıyla uzun süredir sektörde istediğiniz model aracı rahatça alıp satılmasına imkan vermektedir. Sundukları hizmetler arasında garanti, yol yardımı, Koç Fiat Kredi, takas, nakit olarak ikinci el araç alımı gibi seçenekler vardır.

Otoeksper Nedir?

Otoeksper basitçe tanımlamak gerekirse ülkemizde ikinci el araç satışının kurumsal, güvenilir bir şekilde yapıldığı online olarak hizmet veren bir yapıdır. Yapıdan alınacak iki farklı hizmet vardır. Sistemde bulunan araçlar arasından istediğinizi tercih ederek almanız mümkündür. Ayrıca isterseniz ikinci el araç satışı içinde sisteme başvuru yapabilirsiniz.

Sistem üzerinden satılan araçlar hakkında birçok bilgi verilmektedir. Bu bilgiler size yeterli değilse satış danışmanıyla görüşmenize imkan verilmektedir. Sistem size ayrıca araç kredisi kullanma imkanı da vermektedir. Ya da beğendiğiniz bir başka araçla karşılaştırma yapmanızda mümkün hale geliyor. Sistemden yararlanmak için yapmanız gereken sisteme üye olmak olacaktır.

Otoeksper Nasıl Çalışıyor?

Otoeksper sisteminin çalışma mantığı çok basittir. Araç almak istiyorsanız yapılması gereken siteye üye olarak satış listesinde bulunan araçlara bakmak olacaktır. Araçla ilgili olarak tüm bilgiler sistem içerisinde bulunmaktadır. Beğenirseniz favorilere alabilir yada direkt olarak müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

Araç alt kısmında çekmek istediğiniz kredi hakkında da bilgi verilmektedir. Bu bilgi sayesinde alacağınız araç için eğer paranız yetmiyorsa kredi başvurusu yapmanızda mümkün kılınıyor. Sistemde en çok araç Fiat olsa dahi diğer markalara dair araçlarda bulunmaktadır. Üretici garantili araçları veya normal satışta olan araçları bilgilerine bakarak tercih etmeniz sağlanıyor. Güçlü bir yapıya sahip olmalarından dolayı buradan araba alırken sorun yaşamanız neredeyse imkansız hale geliyor. Tecrübeli ekip size iyi bir deneyim imkanı sunuyor.

Otoeksper İkinci El Araç Değerleme

Otoeksper sizlere ikinci el araçları değerlendirme imkanı sunuyor. Yapmanız gereken sitede ki linke tıklayarak açılacak sayfası beklemek olacaktır. Daha sonra binek, ticari tercihini yapmalısınız. Devamında aracınızla ilgili olarak birçok detayı belirlemeniz isteniyor. Kilometre, hata, boya durumu, aracın yaşı, modeli, markası ve bilgilerinizi belirleyerek fiyat teklifi almalısınız.

Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu yazarak aracınız için öngörülü fiyat teklifini alabilirsiniz. Bu fiyat bir iş günü için geçerli oluyor. INDICATA tarafından desteklenen sistemde verilen fiyatlar öngörülü olduğu için aracınızın ekspertiz işlemi yapıldıktan sonra eğer farklı bir durum varsa fiyatta revizyona gidilmesine karar veriliyor. Sizde bu fiyat üzerinden araç satışınızı yapmak için randevu noktanıza gidiyorsunuz.

birevim

5 Comments

    • Merhaba Bekir Bey,
      Bu soru geniş kapsamlıdır. Bu konu ile ilgili olarak firma ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Otoeksper sistem olarak çok beğenildi çevremde herkes otoeksperden araba almaya başladı

  • Faizsiz ev sistemleri sonrası arabayla ilgili şirketlerde şahlandı birden 🙂

Leave a Comment

1 + one =