VavaCars Nedir? Nasıl Çalışıyor?

birevim faizsiz araba

VavaCars ülkemizde yeni hizmete giren online ikinci el araç satış noktalarından birisi olmakla birlikte arkasında uzun yıllardır önemli işleri yapan bir şirket yer almaktadır. Basit, şeffaf, birliktelik ve modernlikle birlikte firma tarafından hizmet sunulmaktadır.

Verdikleri hizmetten yararlanmak için ilk olarak ücretsiz olarak değerlendirmeden yararlanmanız gerekiyor. Aracınızın bilgilerini girerek aracınız için fiyat değerlendirmesi alabilirsiniz. Ardından belirleyeceğiniz noktada aracınızı ekspertize sokmanız gerekiyor. Dediğiniz şekilde olan araçların satışı 3 saat içerisinde gerçekleştirilip ödemesi size yapılacaktır. Hızlı bir şekilde ve değerinde aracınızı satmak istiyorsanız kullanabileceğiniz yollardan bir tanesidir.

VavaCars Nedir?

Vavacars bireysel olarak insanların araç satabildikleri online satış sitesidir. Siteye herkes aracını satabilirken alıcılar sadece bayiler üzerinden yapılmaktadır. Otomobilinizi satmak için öncelikle araç detaylarınızı belirlemeniz gerekiyor. Değerleme işlemi yapılırken aracı satmak isteyenden plaka bilgisi talep ediliyor. Bu sayede farklı kişilerin araçlarını değerlendirmek için siteye giriş yapanların önüne geçilmiş oluyor.

Sitede satılan araçlardan bir tanesini almak için bayi olmanız gerekiyor. Herhangi bir ücret ve teminat almadan sisteme üye olmanıza imkan veriliyor. Geniş bir araç portföyü içerisinden sizin için en iyi tercihi yapmak daha kolay oluyor. Sizin adınıza araçlar inceleniyor, otomatik teklif vermenize imkan tanınıyor, ödeme yapıldıktan çok kısa bir süre sonra araç tarafınıza teslim ediliyor.

VavaCars Nasıl Çalışıyor?

VavaCars sistemi çok basit bir mantıkla çalışıyor. Otomobilinizi satmak istiyorsanız siteye üye olmanıza dahi gerek yoktur. Sistem belirli sorunları olan araçların dışında kalanları almayı kabul ediyor. 7 bin TL üzerinde, sel veya su hasarı olanlar dışında, tavanı boyalı veya değişene, muayenesinin bitmesine 1 ay kalan, şasi işlemi gömüş, airbag patlamış olan araçların satılmasına izin verilmiyor.

Bunların dışında kalan araçları aldığını ifade etmiş oluyor. Sizlerin yapması gereken tek şey onlardan randevu almak olacaktır. Fiyat değerlendirmesini yaptıktan sonra en yakın noktada ki ekspertiz işlem yerine randevu ayarlamanız isteniyor. Aracınızı oraya getirmeli, gerekli işlemler yapıldıktan sonra araçta herhangi bir sorun yoksa yapılan teklif üzerinden araç satışınız yapılmaktadır.

VavaCars Otomobilimi Değerle Özelliği

VavaCars talep edilmesi halinde müşterilerine otomobil fiyatı değerlendirme imkanını sunuyor. Bu hizmeti almak için ilk yapılması gereken aracın markasını, modelini, kilometresini, yılını, hasar detaylarını belirtmeniz isteniyor. Bunları yaptıktan sonra ikinci adım olarak kişisel bilgilerinizin talep edildiği ekran karşınıza çıkıyor.

Bu ekranı da onaylayıp geçtikten sonra aracınızın fiyat değerlendirilmesi size sunuluyor. Eğer bu fiyat sizi tatmin eden seviyedeyse son adım olarak randevu alıyorsunuz. Randevu noktasını size en yakın noktadan belirlemeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra 3 saat içerisinde tüm işlemlerinizin tamamlanarak aracın satış işlemi tamamlanıp satışa karşılık olarak ödeme tarafınıza yapılacaktır. Bu ödemeyi isteyen herkes sistemden kolayca yararlanabilir.

birevim

6 Comments

  • Vavacarstan memnun olan var mı? internette yorumlar çok ortada gördüğüm kadarıyla

  • Vavacars sistemsel olarak gerçekten güzel, bir araç aldım ben sistemleri bence iyi

  • Vavacars sistem olarak diğer firmalara hiç benzemiyor bence sistemleri güzel 🙂

  • Senetle satışıniz var mı büyük bir kısmını peşin verip eksik kalan küçük bir miktar senetle almak istiyorum

Leave a Comment

five × 5 =