Arabam Trink Sat Nedir?

Arabam.com tarafından üyelerine hizmet vermek amacıyla “Trink Sat” hizmeti veriliyor. Bu hizmet sayesinde oturduğunuz yerden aracınızı satmanız mümkün kılınıyor. Bunun için illa siteye üye olmanıza gerek kalmıyor. Yapmanız gereken işlem sadece uygulamanın olduğu sayfaya girmek ve işleyiş sırasına göre işlem yapmak olacaktır.

birevim faizsiz araba

İlk yapılması gereken işlem aracınız için fiyat teklifi almak olacaktır. Fiyat teklifi aldıktan sonra yapılması gerekense randevu yeri oluşturmak olacaktır. Verilen teklif sizin için yeterli olursa belirli noktalarda belirlenen ekspertiz noktalarına giderek aracınızın kontrol edilmesini sağlamak olacaktır.

Arabam.com Trink Sat Fiyat Teklifi Nasıl Alınır?

Arabam.com tarafından sunulan Trink Sat hizmeti için fiyat teklifi alarak işleme başlamanız gerekiyor. Bunun için aracınızın markasını seçtikten sonra yaşı, modeli, gövde tipi, yakın tipi, vites tipi, versiyon, kilometre ve renk tercihini yapmanız gerekiyor. Donanım özellikleri, hasar ve tramer bilgilerini de girmeniz mümkündür.

Telefon numaranıza fiyat teklifi öncesinde doğrulama kodu gelecektir. Bu kodu girdikten sonra özelliklerini belirttiğiniz araç için fiyat teklifi size uygulanacaktır. Bu teklif sizin için uygunsa randevu almanız istenecektir. Bu teklif üç gün boyunca geçerliliği korumakta, randevu noktasına gittikten sonra bir saat içerisinde işleminiz tamamlanarak satış gerçekleşip, paranız hesabınıza yatırılacaktır. Sizde bu hizmetten yararlanarak Ankara, Antalya, Adana, İstanbul, Bursa, İzmir, Kocaeli, Konya ve Samsun noktalarında bulunan randevu yerlerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Arabam Trink Sat Özellikleri

Trink sat hizmetinde insanların bilmesi gereken özellikler vardır. Aracınızın bedeli size nakit olarak verilecektir. Çek, senet veya kredi kartı gibi seçenekler bulunmuyor. Uzun pazarlık süreçleri yaşanmayacak ve istediğiniz zaman hızlı bir şekilde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm piyasa araştırıldığı için işleminiz doğru bir şekilde yapılacaktır. Özel bir sistem sayesinde satışınız güvenli bir şekilde yapılacak, aklınızda soru işaretlerinin oluşmasının önüne geçilmiş olacaktır. Tüm hizmetler ücretsiz olmasının yanında son noktada karar yine size bırakılacaktır. Ekspertiz işlemi yapıldıktan sonra dahi isterseniz satıştan vazgeçmeniz mümkün olmaktadır. Hızlı bir şekilde en doğru fiyat satmak için tercih edilebilir bir yöntemdir.

Trink Sat Bilinmesi Gerekenler

Trink Sat uygulamasında 2000 yılından düşük, 2019 yılından yüksek modele sahip araçlar satın alınmamaktadır. Satın alacak kişi şirket tarafından belirlenen yetkili satın alma uzmanı olacaktır. Size aracınız için sunulan teklif üç iş günü boyunca geçerliliğini koruyacaktır.

Size verilen fiyat piyasada ki arz-talep dengesi göz önüne alarak dinamik bir şekilde belirlenecek size sunulacaktır. Muayenesine 30 gün kalan, yedek anahtarı olan, arıza lambası yanmayan araçlar için fiyat teklifi geçerliliğini koruyacaktır. Ancak farklı bir durum olduğunda size verilen fiyat teklifi revize edilecektir. Herkes için haftada üç sefer fiyat sorgulaması yapılabilmektedir. Sizde bu hizmetten yararlanarak hızlıca aracınızı satabilirsiniz.

birevim

4 Comments

  • Arabam trink sat sistemi bence çok güzel, sitelerde satmak için beklemek yerine cazip fiyatlara direk satabiliyoruz.

  • Arabam trink sat sistemi gerçekten çok güzel, acil satacak olanlar için büyük fırsat

  • Arabam amerikan aracı diye teklif veremedi bu modelle ilgili pek bilgi yok dedi 🙂

Leave a Comment

twenty − 2 =