Mondial Motor Modelleri ve Fiyatları

birevim faizsiz araba

Mondial ülkemizde üretilen motosiklet markalarından bir tanesidir. Merkezi Aydın’da yer alan bu model Uğur Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. İç piyasaya satış yapıldığı gibi farklı modelleri ile 147 farklı ülkeye satış yapılmaya devam etmektedir. Ülkemizde ender verilen Tanınmış Marka statüsüne sahip bir modeldir.

Mondial 125 Drift L Modeli

Mondial 125 Drift L modeli güçlü motor bloğu, elektronik gösterge paneli, özel ikaz ve aydınlatma lambaları, güçlü arka ve ön süspansiyon seçenekleri, egzoz tasarımı ile dikkat çeken bir modeldir. 125 cc motor gücüne sahip olan bu model şehir içerisinde ihtiyaç olan bir kullanıma sahiptir. 16.600 TL fiyat etiketiyle birlikte sunulmaktadır.

Mondial 100 Superboy İ Modeli

Mondial 100 Superboy İ modeli güçlü motor bloğu, güçlü şasisi, güvenlik için eklenen ön disk fren, ön ve arka süspansiyon kapasitesi, özel tasarım selesi, eklenebilir donanımlar ile rahatça seyahat etmenize imkan tanıyan bir seçenektir. Üç farklı renk seçeneğine sahip olan model 10.300 TL fiyat ile sunuluyor.

Mondial 50 SFC Modeli

Mondial 50 SFC modeli özel bir rahatlık isteyenler için tercih edilebilecek bir modeldir. Üç farklı renk seçeneğine sahip olan bu CUB 49 cc motor gücü ile birlikte sunuluyor. Özellik güvenlik sistemleri, rahat bir sürüş sunan ön aydınlatma ile sunulan model 8843 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Mondial 100 SFC Snappy X Modeli

Mondial 100 SFC Snappy X modeli firma tarafından üretilen cub modellerinden bir tanesidir. Yenilikçi tasarımı ile şehir içerisinde her türlü ulaşımı rahatlıkla yapmanıza olanak sağlamaktadır. Dört farklı renk seçeneği, özel selesi ve 97 cc motor gücü ile birlikte 11.000 TL fiyat ile sunuluyor.

Mondial Wing Modeli

Mondial Wing özel tasarımı ile şehir içerisinde rahat bir kullanım imkanı veriyor. 50 cc motor gücü, özel sele tasarımı, güçlü disk fren sistemi, özel gösterge paneli, güçlü ön ve arka süspansiyonlar ile birlikte sunulan bu model 10.600 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Mondial 50 ZNU Modeli

Mondial 50 ZNU modeli şehir içinde kendi stilini ortaya koymak isteyenlere özel bir seçenektir. B sınıfı ehliyet ile kullanılabilen ve MTV’den muaf olan bu özel model 50 cc motor gücüne sahiptir. Dikkat çekici gösterge paneli ve sürücü rahatlatan özel donanımlarıyla birlikte bu model 11.700 TL fiyat etiketiyle birlikte satışa sunuluyor.

Mondial Mash 125i Modeli

Mondial Mash 125i modeli yaşadıkları şehre renk katmak isteyenler için ideal bir tercihtir. Euro4, 125 cc motor gücüne sahip olan bu seçenek özel tasarımı ile hemen dikkat çekiyor. Dört farklı renk seçeneği ve birçok ek özelliğiyle birlikte firma tarafından 13.790 TL’ye satışa sunuluyor.

Mondial AU 200 KAYO Modeli

Mondial AU 200 KAYO modeli doğada özgürlüğü hissetmek isteyenler için sunulan bir ATV’dir. 176 cc motor gücüne sahip olan ve otomatik vites ile rahatça ilerlemenize olanak sağlayan bu model sağlam süspansiyon ve şasisi ile kolay bir kullanım sunuyor. Her detayı ile farkı hissetmenize olanak sağlayan bu model 31.600 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Mondial X-Treme MAXX 200İ Modeli

Mondial X-Treme Maxx 200i modeli özgürlüğü sonuna kadar hissetmek isteyenler için en doğru tercih olarak sunuluyor. Güçlü gösterge paneli, 197 cc tek silindirli motoru, güçlü ön fren diskleri ve sürücü kolaylaştıran süspansiyonları ile dikkat çeken bu model 15.300 TL’ye satılıyor.

Mondial Rx3i Evo-ABS/Euro4 Modeli

Mondial Rx3i Evo-ABS/Euro4 modeli sınıfının en iyi tasarıma ve güce sahip modellerinden bir tanesidir. Üç farklı renk seçeneğine sahip model ABS fren sistemi, USB ve 12 V güç çıkışı, ön siperlik, özel çantaları, egzoz dekor kapağı ile öne çıkıyor. Firma tarafından 41.300 TL’ye satılıyor.

birevim

Leave a Comment

four × 2 =