Kawasaki Motor Modelleri ve Fiyatları

Kawasaki dünyanın en eski ve en güçlü motosiklet markalarından bir tanesidir. İlk olarak uçak motoru imal eden firma daha sonra motosiklet işine giriş yapmıştır. 1962 yılında ilk motorunu üretmiş ve piyasaya giriş yapmıştır. Uçak motoru, motosiklet motoru ve başka motor üretimleri de firma tarafından yapılmaktadır.

Kawasaki Ninja 1000 SX Modeli

birevim faizsiz araba

Kawasaki Ninja 1000 SX modeli özgürlüğü yollarda yaşamak isteyenler için tercih edilecek bir modeldir. Güçlü motorunun yanında akıllı telefon bağlantısı, tek taraflı egzoz, renkli TFT gösterge ekranı, mükemmel rüzgar korumasına sahip olan model, firma tarafından 233 bin TL fiyat etiketiyle birlikte satılıyor.

Kawasaki Ninja H2R Modeli

 

Kawasaki Ninja H2R modeli 998 cc motor gücü ile hızı doruklarda yaşamak isteyenlerin en doğru tercihidir. Güçlü şasi ve güçlü fren sistemi ile birlikte sunulan model, hız yaparken gerekli olan viraj kontrolü, yatış açısı göstergesi, bilgi akışı ölçüm sensoru ve aerodinamik olarak tasarlanmış göğüs ile 930 bin TL fiyat ile sunulmaktadır.

Kawasaki Ninja ZX-10RR Modeli

Kawasaki Ninja ZX-10RR modeli tüm rakiplerini yenmek isteyenler için en doğru tercih olarka sunuluyor. 206 kg ağırlığında, 999 cc güce sahip olan model, güçlü ve hafif şasisi, güvenliği sağlayan brembo fren sistemi, özel Ninja tasarımı, TFT gösterge, entegre sürüş modelleri ile birlikte 457 bin TL’ye satılmaktadır.

Kawasaki Ninja ZX-10R Modeli

Kawasaki Ninja ZX-10R modeli hızı yarışlarda hissetmek isteyenler için tasarlandı. Göz alıcı göstergesi, titanyum egzoz, 998 cc motoru, durmayı kolaylaştıran fren sistemi, çift boru şasisi ve gücü arttıran donanımları ile bu model 306 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunulmaktadır.

Kawasaki 650 Modeli

Kawasaki 650 modeli yeni tasarlanan şasisi, çift silindire sahip su soğutmalı motoru, 650 cc motor gücü, yatay arka bağlantılı süspansiyon, ABS, çift gaz kelebekleri, özel stili ve ekonomik görüş göstergesine sahiptir. Ergonomik ve çevik bir kullanım isteyenler için sunulan bu alçak seleye sahip model 128.400 TL fiyat etiketiyle sunuluyor.

Kawasaki Ninja 125 Modeli

Kawasaki Ninja 125 modeli özel tasarımı ve A1 ehliyete uygun olması ile şehir içerisinde rahatlığı isteyenlerin tercihidir. Sportif süspansiyon, 6 ileri vites, dijital göstergeler, bağımsız ABS sistemi, tek ve güçlü şasiye sahip olan bu model firma tarafından 75-100 bin TL arasında ki fiyatıyla birlikte sunuluyor.

Kawasaki Z900 RS Modeli

Kawasaki Z900 RS modeli klasik tasarımı sevenler için özel bir seçenektir. 1970’lerden gelen bu tasarım ile asil bir şekilde şehir içinde şehirler arasında farkınızı hissettirebilirsiniz. 948 cc güce sahip olan, 215 kg ve 17 litrelik depoya sahip olan bu model firma tarafından 200 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunulmaktadır.

Kawasaki W800 Modeli

Kawasaki W800 modeli, firmanın en eski serisi olan W’nin en son üyesi olarak klasik bir tasarımla sunuluyor. Çekici tasarımının yanında 773 cc güce sahip olan bu motosiklet, analog gösterge, özel tasarım selesi, krom depo özellikler, yuvarlak led far seçenekleri, ABS fren sistemi ile birlikte ortalama 150 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunulmaktadır.

Kawasaki Versys 1000 S Modeli

Kawasaki Versys 1000 S modeli aniden karar verenleri ve uzun yolları sevenlerin tercih edeceği bir modeldir. Led aydınlatma, hızlı vites değiştirme özellikleri, hız sabitleyici, güçlü motoru, özel güvenlik ekipmanları ile birlikte bu özel model 239 bin TL perakende satış fiyatı ile sunulmaktadır.

Kawasaki Versys 650 Modeli

Kawasaki Versys 650 modeli uzun seyahat için tasarlanan yapısı ile dikkat çekiyor. Dik sürüş pozisyonu, dağ yollarını aşmanıza yardımcı olan özel motoru, 17 inç jantları ile insanların en iyi arkadaşları olmaya geliyor. Güvenliği sağlayan özel tasarımı ve özel dijital göstergeleri ile bu model 131 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Kawasaki Vulcan S Modeli

Kawasaki Vulcan S kendi tarzını oluşturmak için ideal bir tercih olarak sunuluyor. Kolay okunan gösterge paneli, ayarlanabilir ayaklıklar, modern tasarımı, büyük fren diskleri, uzun aks uzunluğu, 649 cc motor gücü, kolay tutuşa sahip olan bu özel seri 129 bin TL’ye satılıyor.

birevim

Leave a Comment

19 − seven =