Kawasaki Motor Modelleri ve Fiyatları

birevim faizsiz araba

Kawasaki bir endüstri şirketidir. Japonya’da bulunan merkezinde birçok alanda üretim yapan şirketin üretim alanı içerisinde motosikletler de bulunuyor. 1896 yılında Kawasaki Shozo tarafından kurulan şirket dünyanın en önemli motor üreticileri arasında yer alıyor.

Güçlü motosikletleri, tarz seçenekleri, estetik kaygısına uygun tercihleri ile birçok motor kullanıcısının öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Her tarza uygun bir seçenek bulunan üretim hattında güçlü seçeneklerin yanında şehir içi kullanıma uygun, doğaya uygun olan seçenekleri de bulunuyor. Bu motorlar arasından istediğiniz almak ve kullanmak için fiyatlara dikkat etmeniz yeterli oluyor.

Kawasaki Modelleri

Kawasaki Ninja 1000 SX Modeli

Firmanın ürettiği motor seçenekleri arasında Ninja 1000 SX modeli tüm hazları yaşamak isteyenler için doğru tercihtir. Telefon bağlantısı, TFT gösterge banali, mükemmel aerodinamik tasarımı ile sunulan bu motorun satış fiyatı 424,650 TL’dir.

Kawasaki Ninja H2R Modeli

Ninja H2R modeli, Kawasaki firmasının ürettiği en güçlü seçeneklerden bir tanesidir. 998 cc motor gücüne sahip olan bu seçenek doruklarda yaşamak isteyenlerin tercihidir. Güçlü fren yapısı, sağlam şasi sistemi ile dikkat çeken bu motosiklet 930.000 TL’ye satılıyor.

Kawasaki Ninja ZX-10RR Modeli

Kawasaki Ninja ZX-10RR modeli yolda ki tüm rakiplerini yenmek isteyenlerin doğru tercihidir. 999 cc güce sahip olan bu canavar 206 kilo ağırlığa sahiptir. TFT gösterge, özel Ninja tasarımı, özel sürüş modellerine sahip bu motor 857.500 TL’ye satışta yer alıyor.

Kawasaki Ninja ZX-10R Modeli

Gücünü tasarımından ve özel donanımlarından alan Ninja ZX-10R modeli 998 cc güce, titanyum egzoza, dikkat çekici bir göstergeye sahiptir. 643.500 TL’ye satılan bu motosiklet her anlamda kullanıcısına istediğini sunan modellerden bir tanesidir.

Kawasaki 650 Modeli

Kawasaki 650 modeli için özel bir şasi tsarımı yaparken, çift silindire sahip su soğutmalı motoru ile isteyenlere 650 cc gücü kullanma imkanı sunuyor. ABS, özel tarz, özel görüş göstergesi ve birçok detayı ile dikkat çeken bu motosiklet 253.500 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Kawasaki Ninja 125 Modeli

Kawasaki Ninja 125 modeli şehir için kullanımına uygun bir seçenektir. A1 ehliyeti ile kullanılan bu motosiklet 6 ileri vites, sportif tasarımı, ABS sistemi ve en güçlü detayları ile dikkat çeken bir modeldir. 215.500 TL’ye satılan bu güçlü makine size keyifli bir sürüş sunuyor.

Kawasaki Z900 RS Modeli

Klasik bir motosiklet isteyenler için Kawasaki Z900 RS modeli firmanın en özel seçeneklerinden bir tanesidir. 1970’li yıllardan bu tarafa üretilen bu motor 215 kilo ağırlığa, 948 cc motor gücüne ve 17 litrelik bir depoya sahiptir. Bu sanat eserine sahip olmak isteyenler 350.700 bin TL’yi gözden çıkarmalıdır.

Kawasaki W800 Modeli

Kawasaki tarafından üretilen en eski motor serisi olan W serisinin en özel parçalarından bir tanesidir. W800 modeli 773 cc motor gücünün yanında krom deposu, led far yapısı ve bunların yanında retro tasarımı ile dikkat çekiyor. Aniden hızlanabilen bu canavar ABD fren sistemiyle kolayca durabiliyor. Buna sahip olmak isteyenler 550.400 TL ödemesi yeterli oluyor.

Kawasaki Versys 1000 S Modeli

Kawasaki Versy 1000 S modeli özellikle uzun yolculuklarda kullanmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Otomatik vites, güçlü motoru, birçok özel güvenlik donanımına sahip olan bu kaliteli motor için 477.750 TL ödemek yeterli oluyor.

Kawasaki Versys 650 Modeli

Daha spesifik bir motosiklet isteyenler için Versys 650 modeli 17 inç jantları, özel yollarına uygun güçlü motoru, dijital gösterge paneli ve kendini hissettiren miniminalist tasarımı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Bu özel seçeneğe sahip olmak isteyenler 284.700 TL ödemesi yeterli oluyor.

Kawasaki Vulcan S Modeli

Kendi tarzını yollarda hissettirmek isteyenler için en iyi Kawasaki modeli Versys S modelidir. Vulcan S olarak bilinen bu tarzda arka tarafta ki estetik yapının ön kısımda bulunan güçlü motorla birleşmesi ortaya harika bir seçenek sunuyor. 649 cc güce sahip, uzun bir aks yapısı olan ve kolayca gücü aktaran yapısına sahip bir özel tasarımlı motor için 269.490 TL ödemek yeterlidir.

Kawasaki Fiyatları

Kawasaki fiyatları motorun tarzına, gücüne ve yapısına göre değişiyor. En güçlü olan motorları en pahalılar olurken, ideal tasarıma ve ideal bir güce sahip olan seçenekleri daha uygun fiyatlara satılıyor. Çok sayıda seçeneğe sahip olan bu motorlar arasından sizlerde bütçenize göre istediğinize yönelme şansına sahipsiniz.

100 bin TL ile 1 milyon TL arasında ki fiyat skalasına bakarak seçim yapabileceğiniz gibi sadece kendiniz için en ideal olan seçeneğe bakarak da en iyi motora yönelmeniz mümkündür.

Kawasaki Yakıt Tüketim Değerleri

Kawasaki motorlarında ortalama olarak 10 litre ile 17 litrelik depo seçenekleri vardır. Bu seçenekler motorların menzilinin uzamasına imkan tanısa da kullanım tarzı yakıt tüketim değerlerinde ki farklılıkları ortaya koymasıyla dikkat çekiyor. Onun için her 100 kilometrede 5 ve 10 litrelik tüketim yapan motorlardan daha çok kendiniz için en hızlı olanı belirlemek ve ona göre ilerlemek tamamen size kalıyor.

Her bütçeye uygun, her tarza uygun, doruklarda ve zirvede bir sürüş yapmak isteyenler içinde özel seçenekler firmanın portföyünde bulunuyor. Tek yapmanız gereken bunların arasından en uygun olanı belirlemek ve ardından satın alarak motosiklet kullanmanın keyfine sonuna kadar varmak olacaktır.

birevim

Leave a Comment

5 × three =