Yamaha Motor Modelleri ve Fiyatları

Yamaha merkezi Japanyo’da bulunan bir motor şirketidir. 1955 yılında faaliyete başlayan şirketin dünya üzerinde birçok noktada servisleri ve bayileri bulunmaktadır. Satış anlamında ve maddi güç anlamında sıralama da üstlerde yer almaktadır. Yarış ve şehir içi ulaşım için ürettikleri özel modellerle satışlarını yapıyorlar.

Yamaha R25 Modeli

birevim faizsiz araba

Yamaha R25 modeli yarış hissini yollarda hissetmek isteyenler için sunulan bir modeldir. Özel tasarımı R serisi yapısı, güçlü ön amortisörler, 249 cc motor gücü, güçlü fren sistemi, LED farlar, dijital LCD işlevli göstergeler ile bu özel model firma tarafından 56.000 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha R6 Modeli

Yamaha R6 modeli özel R serisi DNA’sına sahip en dikkat çekici modellerden bir tanesidir. 4 silindirlik 599 cc motoru, 320 mm ön diskler, R1 tipi 43 mm ön çatallar, sürücü kolaylaştıran özel donanımlar, güvenliği sağlayan ABS sistemi, ergonomik sürüş pozisyonunu almaya yarayan selesi ile birlikte 178.600 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha R1 Modeli

Yamaha R1 modeli tüm özel yenilikleri ile birlikte size agresif bir tarz sunuyor. Özel aerodinamik yapı tasarımı, güçlü motor freni yönetimi, özel olarak ayarlanabilen tasarımları, ince ayarları EU5 motoru ile birlikte çıtayı en üstte tutmak isteyenler için 998 cc motoru ile birlikte sunuluyor. 265.850 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha MT-25 Modeli

Yamaha MT-25 modeli yollarda kendini karanlık tarafta hissetmek için sunuluyor. 2 silindirli 249 cc motor gücüne sahip olan, şehir içerisinde eğlenmenize yardım edecek bir gaz pedalı ile birlikte sunuluyor. 6 ileri vites, özel ve güçlü şasisi, hidrolik fren sistemiyle birlikte 54 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha MT-07 Modeli

Yamaha MT-07 modeli 2021 yılında yeniden tasarlanarak sizlere sunuluyor. Yüksek tork gücü ile yollarda alternatifsiz bir sürüş deneyimini sizlere sunuyor. Özel dizaynına eklenen renkler ile hayalinizi yaşamanıza olanak veriliyor. Güçlü fren sistemi ve sürüşü kolaylaştıran donanımsal eklemeler ile özel motor 94.100 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha MT-09 Modeli

Yamaha MT-09 özel modeli ile dikkat çeken bir gücü sürücülere sunuyor. Tamamen yenilenen görünümü ve motoru ile yollarda istediğinize sahip olmanıza olanak sağlanıyor. 889 cc motor gücü, sağlam ve hafif şasisi, TFT göstergesi, LED farları ve hızlı vites değiştirme sistemiyle bu motosiklet 130 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha MT-09 SP Modeli

Yamaha MT-09 SP modeli kullanıcılarına çok özel donanımlar ile birlikte geliyor. Özel renk serisi başta olmak üzere, üç silindirli motoru, hız sabitleyici sistemi, TFT gösterge, 889 cc motor gücü, radyal ön fren ana silindiri ile birlikte bu model 150 bin fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha MT-10 Modeli

Yamaha MT-10 modeli gaz pedalının altında ki gücü hissetmek isteyenler için özel bir seçenektir. Güçlü şasisi ile birlikte 998 cc motor gücü size yolda istediğiniz her şeyi veriyor. Güçlü fren sistemi, donanımsal destekler, hızlı vites değiştirme, LED farlara sahip bu özel motor 180 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha MT-10 SP Modeli

Yamaha MT-10 SP modeli yarışlarda yaşanan adrenalin sokaklarda yaşanması için tasarlanmış olması ile öne çıkıyor. Güçlü yarış süspansiyonu, renkli TF gösterge, çapraz motor sistemi, doğrusal tork gücü, dinamik yapı, öne eğimli sürüş pozisyonu ile birlikte 212 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha XSR125 Modeli

Yamaha XSR125 modeli gitmek istediğiniz her yere en kısa sürede ulaşmanıza olanak sağlıyor. 125 cc’lik motoru ve 11 kW’lık gücü ile dikkat çekiyor. EU5 motoru, 33 mm USD amortisör sistemi, premieum ayrıntılar, LCD gösterge, güçlü ve hafif şasisi ile birlikte bu özel motosiklet 50 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Yamaha XV950R Modeli

Yamaha XV950 R modeliyle hem geçmişi hem geleceği bir araya getiren bir seçenek sunuyor. Şık tasarım, kompakt görünümün altında V-ikiz motor seçeneği bulunuyor. Hava soğutmalı olan bu motorda 12 litre depo, dökme jantlar, hızlı kavrayan debriyaj ile birlikte 128.750 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Yamaha XSR900 Modeli

Yamaha XSR900 modeli kuralları seven, sportif bir ruha sahip olanlar için sunuluyor. 850 cc motora ek olarak çekiş kontrol sistemi, kaydırmalı ve yardımlı debriyaj sistemi, çapraz motor yapısı ile istediğiniz her şeyi fazlasıyla size sunuyor. Bu özel yapıyı ve klasiğe sahip olabilmek için 135.100 TL’lik fiyat etiketini karşılaşmanız gerekiyor.

birevim

Leave a Comment

9 + six =