Honda Motor Modelleri ve Fiyatları

birevim faizsiz araba

Honda ülkemizde uzun süredir satış yapan Japonya merkezli bir otomobil ve motosiklet firmasıdır. Soichiro Honda tarafından kurulan firma dünyanın en büyük motor üreticilerinden birisidir. 1947 yılında ilk motosiklet motoru üretildi. Çok sayıda model ile scooter, süper sport, touring ve adventure modellerini satışta bulunuyor.

Honda Forza 250 Modeli

Honda Forza 250 firmanın en ilgi çekici scooter modellerinden birisidir. Üst düzey sürüş deneyimin, çok kolay kullanıma sahip özellikleri, kolayca eklenebilen arka çanta, LED aydınlatma ile birlikte sunulan model 4 zamanlı motoruyla 54.600 TL’lik satış fiyatıyla firma tarafından satış sunuluyor. Duruşu ve gücü ile dikkat çekici bir seçenektir.

Honda PCX 125 Modeli

Honda PCX 125 modeli şehir içi kullanımında rahatlık arayanlar için özel olarak sunulan bir modeldir. Scooter seçenekleri arasında yer alan modelde düşük yakıt tüketimi, modernize edilen ve şık tasarımının yanında, yüksek görüntü sağlayan aydınlatma ve ideal motor gücü ile 34.300 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Honda Spacy Alpha Modeli

Honda Spacy Alpha rahat kullanım ve ideal şanzıman seçenekleriyle sürücülerin beğenisine sunuluyor. Düşük yakıt tüketimi ile şehirde ki işlerinizi rahatça halletmenize yardımcı olan motosiklet modelinde kombine fren sistemi ile güvenliğinizde maksimum düzeyde sağlanıyor. Model firma tarafından 23.500 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Honda CB250R Modeli

Honda CB250R modeli firma tarafından klasik tarzı seven aynı zamanda teknoloji ile birlikte entegre edilen modelleri arayanlar için bulunmaz bir tarz olarak sunuyor. Harika dış görünümünün yanında, LED ekran ile sunulan motor 20.3 kw güç üretiyor. 6 ileri vites özelliği olan motosiklet 46.600 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Honda MSX125 Modeli

Honda MSX125 modeli şehir içerisinde gezmek isteyen ancak güçlü bir seçenek arayanlara sunulan bir modeldir. Kolay sürüş imkanının yanında, güvenlik için ABS, aydınlatma için LED bulunan motosikletin gücü programlanmış yakın enjeksiyonu sayesinde daha saf bir hale geliyor. Bu model 30.800 TL fiyat etiketiyle birlikte satışa sunuluyor.

Honda NC750X Modeli

Honda NC750x modeli doğada zaman geçirmek isteyen aynı zamanda gücü hissetmek için sunuluyor. 6 ileri DCT şanzıman ile sunulan motosiklet modeli 745 cc motor hacmi ile dikkat çekiyor. Hiç güç kaybetmeden ilerleyen ve istendiği zaman özel sürüş modları sunan araçta eğlenmek, kaliteyi hissetmek için 102.200 TL fiyat etiketini karşılamanız gerekiyor.

Honda X-ADV Modeli

Honda X-ADV modeliyle hem özgür bir ruh isteyen hem de doğada zaman geçirmek isteyenleri bir araya getiriyor. Çift kavramaya sahip otomatik vites, akıllı anahtar, üs düzey sürüş kolaylığı ve LED aydınlatma ile birlikte sunuluyor. Eğlenmek adına doğru tercih olan bu seçeneğe ulaşmak için 159.700 TL fiyat etiketini karşılamanız gerekiyor.

Honda CBR1000RR-R Modeli

Honda CBR1000RR-R modeli bugüne kadar üretilen en güçlü Honda motoru ile birlikte sunuluyor. Güç ve ağırlık oran dengesi ile hızınızı kontrol etmek daha kolay olacak. 113 Nmtork ve 160 kW hıza sahip olan bu güçlü motorun fiyat etiketi 355.800 TL olarak belirlenmiştir.

Honda CBR650R Modeli

Honda CBR650 modeli rahat caddelerde kendisini hissettirmek isteyenlere 4 silindirli güçlü motoru ile dikkat çekiyor. 649 cc güce çıkan motor rekabetçi olmak isteyenlerin aradıkları bir motor olarak dikkat çekiyor. LED aydınlatma ve LED ekranla sunulan bu motosikleti almak isteyenlerin 119.300 TL ödeme yapması gerekiyor.

Honda GL1800 Gold Wing Bagger Modeli

Honda GL1800 Gold Wing Bagger Modeli gücü ve prestiji bir araya getirerek sunuluyor. Uzun seyahatler için bir seçenek arayanlar her türlü desteği veriyor. DCT şanzıman, App CarPlay, konforlu ve rahatlatıcı sürüş teknolojiler, engebeleri hissetmenize engel olan özel ön süspansiyon ile dikkat çekiyor. Bu özel model 310.500 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Honda GL1800 Gold Wing Modeli

Honda GL1800 Gold Wing modeli uzun yolculuklarda kusursuz güvenliği arayan, gücü ve atikliği hissetmek isteyenlere sunuluyor. Akıllı telefonun bağlanabildiği bir sisteme sahip olan motosiklet, basit geri vites kullanımı, rahatlatıcı elektrikli süspansiyonu ile birlikte sunuluyor. Honda modeli 353.800 TL fiyat etiketiyle birlikte satışa sunuyor.

birevim

1 Comment

Leave a Comment

17 − 4 =