Suzuki Motor Modelleri ve Fiyatları

birevim faizsiz araba

Suzuki üretmiş olduğu motosikletler ile hayatında yeni bir yol çizmek isteyenlere gücü, teknolojiyi ve hayatın en özel anlarını sunma şansını veriyor. Birçok modele sahip olan firmadan motosiklet tercihi yapmadan önce mutlaka özelliklerini incelemeli ve ardından bu özel seriler arasından tercihinizi yapmanızda fayda var.

Suzuki Hayabusa Modeli

Suzuki Hayabus modeli 1999 yılından bu tarafa yollarda yer alıyor. En üst seviyede motosiklet keyfi sunan model günümüzde üçüncü nesli ile burada yer alıyor. “Şahin” görünümüne sahip dizaynı, güçlü şasisi, akıllı sürüş sistemi ile rahatlatıcı donanım detayları ile 319 bin TL fiyat etiketiyle birlikte satışa sunuluyor.

Suzuki GSX 250R Modeli

Suzuki GSX 250R modeli markanın en güçlü motorlarından birisine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Kolay marş özelliğine sadece olan motosiklet 4 zamanlı, sıvı soğutmalı motor seçeneğiyle sunuluyor. Yüksek kavramaya sahip 6 ileri şanzımanı olan motosiklet 15 litre yakıt deposu ile uzun yolculuklara imkan veriyor. Motosiklet 56.500 TL fiyat etiketiyle satışta yer alıyor.

Suzuki SV 650 Modeli

Suzuki SV 650 modeli sade tasarımının yanı sıra sportif özellikleri ile dikkat çeken bir modeldir. Günlük olarak yolculuklar yapmak için sunulan motosiklet çift buji teknolojisi ile rahat bir güç aktarımı fırsatını sürücülerine sunuyor. Bu model 40-50 bin TL arası fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Suzuki KATANA Modeli

Suzuki Katana modeli yarış hissini yolda yaşamak isteyenler için sunuluyor. 999 cc motor kapasitesi ile birlikte sunulan araç devir ve hız gücü ile dikkat çekiyor. Elektrikli marj sistemine sahip olan, 6 vitesli ve sürekli kavrama imkanı sunan model 60 bin TL fiyat etiketiyle listede ki yerini alıyor.

Suzuki GSX-S 750 Modeli

Suzuki GSX-S 750 modeli hem sportif sürücü hem de gücü hissetmek isteyenlerin tercihi olarak sunuluyor. 749 cc motor kapasitesine sahip, güçlü şasi, rahatlatıcı donanım özellikleri ve güvenliğe önem veren ABS sistemi ile birlikte sunuluyor. 70 bin TL civarı bir fiyat ile satışa sunuluyor.

Suzuki GSX-S 1000 Modeli

Suzuki GSX-S 1000 modeli firma tarafından üretilen en güçlü motora sahip seçenek olarak sunuluyor. Üç farklı renk seçeneği ile sunulan motor kıvrak sürüş, keskin dönüşler ve aktif kullanım ile dikkat çekiyor. Hem çevik olan hem de dengesi ile dikkat çeken model 200 bin TL’nin üzerinde ki fiyat etiketiyle dikkat çeken bir seçenektir.

Suzuki V-Strom 1050 Modeli

Suzuki V-Strom 1050 modeli hem uzak yolları hem de zorlu yolları tercih edenlere sunuluyor. Yokuşta rahat kalkış için özel bir sisteme sahip olan motor 1037 cc gücü ile dikkat çekiyor. Bu gücü durdurmaya yarayan özel bir fren sistemine sahip araç 180 bin TL fiyat etiketiyle listede bulunuyor.

Suzuki V-Strom 650 Modeli

Suzuki V-Strom 650 modeli üç farklı renk seçeneği, iki silindirli 645 cc motor gücü ile birlikte sunuluyor. Zorlu dağ yollarında sportifliği ve gücü hissetmek isteyenler için en uygun model olarak karşımıza çıkıyor. Özel donanımlarla rahat sürüş sunan model 140 bin TL üzerinde ki fiyatıyla dikkat çekiyor.

Suzuki V-Strom 250 Modeli

Suzuki V-Strom 250 modeli farklı yollarda maceralara atılmak isteyen, dinlenmek ve sürüşün keyfini çıkarmak isteyenlere sunulan bu model 248 cc motor gücüyle dikkat çekiyor. Disk fren, güçlü şasi, sürücü kolaylaştıran detayları ile öne çıkan model 100 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Suzuki Burgman 200 Modeli

Suzuki Burgman 200 modeli şehirde rahatça dolaşmak isteyenlere üç farklı renk ile sunuluyor. 200 cc motor gücüne sahip olan model 10 litrelik yakıt deposu, rahat sürüş için barındırdığı özelliklerle öne çıkıyor. Tek ve çift kişilik kullanımına uygun olan model firma tarafından 47.500 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

 

birevim

Leave a Comment

13 − eleven =