Hero Motor Modelleri ve Fiyatları

birevim faizsiz araba

Hero motor ülkemizde satışta bulunan motosiklet üreticilerinden bir tanesidir. Dünyanın en büyük üreticileri arasında her alan Hero Motor’un merkezi Hindistan’da bulunmaktadır. Yılda 7 milyon adet üretim yapan marka 1947 yılında ilk defa üretime başlamıştır. Ülkemizde satılan modellerinde 50 bin kilometre garanti ve 5 yıl garanti süresi vermektedir.

Hero IGNITOR 125 Modeli

Hero IGNITOR 125 modeli kendi segmentinin en güçlü motor seçeneğiyle beş farklı renk paketi ile sunuluyor. 11,7 beygir güce sahip model, özel tasarımı ile macera severlere farklı bir deneyim yaşama şansı sunuyor. Bu model firma tasarından 22.700 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Hero X-Pulse 200 Modeli

Hero X-Pulse 200 modeli özel tasarımı ile hem şehir içinde hem de doğada gerekli özgürlüğü size sağlıyor. 18 beygir güce ve 200 cc motor hacmine sahip olan motor 4 zamanlı tek silindirli seçeneği ile dikkat çekiyor. ABD fren sistemine sahip olan model firma tarafından 27.200 TL’den başlayan fiyatıyla birlikte sunuluyor.

Hero X-Pulse 125 Modeli

Hero X-Pulse 125 modeli gücü her noktasında hissetmek isteyenler için özel bir seçenektir. 200 cc motor gücü, akıllı telefon bağlantısı, konforu arttıran süspansiyon, özel navigasyon ve led farları ile sürücülere her anlamda kolaylık sağlanıyor. Bu model firma tarafından 26.800 TL fiyat ile sunuluyor.

Hero Hunk 200R Modeli

Hero Hunk 200R modeli özel tasarımı, heyecan uyandıran gücü ve kırmızı rengi ile dikkat çekiyor. 18 beygir güce sahip 4 zamanlı tek silindir motoru ile dikkat çekiyor. Güvenliğin öneminin farkında olan donanımları ve teknolojik desteği ile öne çıkan bir seçenektir. Model 27 bin TL fiyatıyla birlikte sunuluyor.

Hero DUET 110i Modeli

Hero Duet 110i modeli daha az yakıt tüketimi ve özel tasarımı ile birlikte size sunulan özel bir seçenektir. Metal gövdesi, 4 zamanlı tek silindir motor seçeneği, 110 cc motor gücü ile size sunuluyor. El ve ayakla çalıştırılabilen motosiklet fren, elektrik, boyutları ve vites ile birlikte bu model 18.100 TL fiyatla sunuluyor.

Hero DASH 110i Modeli

Hero Dash 110i modeli eğlenceli ve renkli tasarımıyla sizleri bekliyor. Cesur tasarımı ve yeterli donanımsal özellikleriyle dikkat çeken bir seçenek olarak bulunuyor. 110 cc motor gücü, tam transistörlü ateşleme sistemi ile öne çıkan bu motor 18.300 TL fiyatı ile sunuluyor.

Hero DUET 125i Modeli

Hero Duet 125i modeli yeniden makyajlanan tasarımı, özel konforlu oturma yapısı, usb sarj rojeti, altı bagaj ışığı, gücü arttıran metal gövde yapısı ve 122 cc motor gücü ile dikkat çeken bir seçenektir. Şehir içinde rahat kullanım sunan bu model firma tarafından 19.100 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

Hero Dash 125i Modeli

Hero Dash 125i modeli yenilen tasarımı ve 125 cc motor gücüyle birlikte sunuluyor. Güvenliği arttıran disk fren özelliği, 9 beygir güce sahip motor aynı zamanda FI enjeksiyonlu yapısı ile şehir içerisinde daha rahat ve aktif olmanıza olanak sağlamasıyla dikkat çekiyor. Bu model firma tarafından 19.6100 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

birevim

Leave a Comment

nineteen − ten =