Fuzul Oto Nedir? Şikâyet Var Mı?

birevim faizsiz araba

Fuzul Oto 30 yıla yaklaşan geçmişi ile talep eden herkese özel bir sistem ile araba sahibi olma fırsatı sunuyor. Yüksek faize sahip banka kredileri çekmek yerine daha uygun bir şekilde hiç faiz ödemeden taleplerine ulaşma şansı sunuyor. Tabi bunun için öncelikle doğru olanı yaparak firma ile irtibata geçerek, sundukları hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Her türlü talebe uygun olan bir faizsiz otomobil alma fırsatı sistem tarafından sunuluyor. Sizlerde bunların herhangi bir tanesini tercih ederek rahat bir şekilde aradığınız ticari veya binek aracı alabilirsiniz. Farklı sistemler olması insanların kendilerini hiç zor sokmadan işlem yapmalarına imkan tanımış oluyor. Amaçlanan yüksek maliyetli araç sahibi olmak yerine en uygun şekilde en düşük maliyet ile araç sahibi olabilme şansınızın sizlere sunuluyor olmasıdır.

Fuzul Oto Faizsiz Otomobil Alma Sistemleri Nelerdir?

Fuzul Oto katılımcı olmak isteyen her bireye birden farklı sistem şansından yararlanma imkanını sunuyor. Bununla amaçlanan insanların kendi bütçelerine göre en uygun olanı tercih etmelerine olanak sağlamaktır. Bu sistemleri tanıdıktan sonra hangisinin size uygun olduğunu karar vermek daha kolay oluyor.

En çok tercih edilen Çekiliş Sistemi ile rahatça araba sahibi olabilirsiniz. Fuzul Oto sisteminin hem en eski hem de en çok tercih edilen uygulaması olan bu yapı içerisinde insanlar araç alım sıralarını çekiliş ile belirlemiş oluyor. Bu sıralama sayesinde o ay yapılan ödemeler ile hangi katılımcıya araç alınacağı belli oluyor.

Vade Ortası Sistemi ile çekilişi tercih etmeden araç sahibi olmak isteyenlerin için yapılacak başvurular belirlenmiş oluyor. Bu yapıda hızlı ödeme yapanlar hızlı araba sahibi olurken, düşük ödeme yapanlar en son araba sahibi olabiliyorlar. Bu konuda net bir tarih almak isteyenler bütçelerine göre yapıyı belirleyerek adım atabiliyorlar.

Peşinatlı Erken Teslim Sistemi bir diğer tercih noktasıdır. İsterseniz ilk ödemenizi daha yüksek yapabilir ve diğer taksitleri uygun şekilde ayarlayarak hızlıca araba sahibi olabilirsiniz. Firma bu konuda tüm bilgileri ve detayları sizlerle birleştiriyor. Sizde buna göre en yüksek peşinatı ödeyerek en hızlı şekilde araç sahibi olabilirsiniz.

Fuzul Oto tarafından sunulan bir başka sistemse Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi olarak size bulunuyor. İsteyenler güçleri yeterse istedikleri zaman ara ödeme yaparak daha erken bir tarihte araç sahibi olabiliyor. Bunlara karar vermek sizlere kalıyor. Bütçenize göre bu sistemlerden herhangi bir tanesini tercih ederek Fuzul Oto sistemine katılabilirsiniz.

Fuzul Oto Kampanyaları

Fuzul Oto araç almak isteyenlere normal sistemlerinden hariç olarak aynı zamanda kampanya fırsatını da sunuyor. Sizlerde bu fırsatlar arasından istediğiniz herhangi bir tanesine erişerek araç sahibi olabilirsiniz. Bunların detaylarını şirkete ait web sitesi içerisinde bularak adımlarınızı ona göre atabilirsiniz. Yapılan güncel kampanyalar arasında %15 oranında indirim seçeneği bulunuyor.

Günümüzde özellikle yüksek enflasyon sebebiyle insanların araba almaları giderek daha zor bir hale geliyor. Ancak doğru şekilde tercihlerini yapanlar için bu yollardan birisi tercih ederek özel kampanyalar sunuluyor. Sizde bunlardan sistemlerden bağımsız olarak yararlanmak istiyorsanız şirketin kampanya bölümünü yakından takip etmeniz yeterli olacaktır.

Fuzul Oto Araç Alım Sistemi

Fuzul Oto yapısı gereği avantajlı bir yapı ile hizmet veriyor. Hiç peşinat ödemeden, ara ödeme yapmadan en önemlisi de faiz ödemeden araç sahibi olabilmeniz mümkün oluyor. Tabi buna sizin karar vermeniz gerekiyor. Sistem içerisinde birden fazla araç alım sistemi bulunuyor. Ama ilk adımı sizlerin atması gerekiyor.

Şirkete ait web sitesine giriş yaptıktan sonra ilk olarak hangi aracı almak istediğinizi ve nasıl bir ödeme koşuluyla buna sahip olmak istediğiniz belirtmeniz gerekiyor. Sistem size kısa sürede dönüş yaparak nasıl bir şekilde ödeme yapıp, ne zaman araç sahibi olacağınız hakkında bilgi verecektir.

Yukarıda bahsedilen sistemler arasında tercih yaparsanız peşinat, ara ödeme ve diğer sistemlere göre ödeme planları size verilecektir. Bunların arasında tercih yapmak tamamen sizlere bırakılıyor. Herhangi bir zorlama olmadan bunlara başvuru yapmanıza izin veriliyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken kendinizi çok zorlamadan aylık gelir seviyenizin %50’sini geçmeden başvuru yapmak olacaktır.

Ödeme planını kabul ettikten sonra katılımcı ile şirket arasında sözleşme imzalanacaktır. Çekiliş sistemine göre araç almak isteyenler başvurularını doğru şekilde yapmaları gerekiyor. Bu çekiliş katılımcıların huzurunda Noter tarafından düzenli olarak yapılıyor. Bu sayede ilk çekilişte araç alacak olanlar ilk taksitlerini yatırdıktan sonra kısa sürede araç sahibi olma şansına erişecekler.

Fuzul Oto Şikayet Alıyor mu?

Fuzul Oto tasarruf hizmeti sunan şirketlerden bir tanesidir. Yapılan düzenlemenin ardından yoluna devam bazı güçlü öz sermaye yapısına sahip tasarruf şirketleri arasında yer almayı başarmıştır. Bu sebeple binlerce kişi tarafından tercih edilmekte ve birçok kişinin imkansız gibi görülen hayallerine faiz ödemeden ve ayrıca kendi bütçelerini aşmadan ulaşabilmelerine imkan tanımış oluyor.

Sizlerde bu yapı hakkında birçok konuda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Tabi ki her şirkette olduğu gibi bunun içinde birçok şikayet ortaya atılabiliyor. Bu sadece şirketten oluşan bir durum değildir. Başka durumlar içinde sorunlar oluşabiliyor. Sizde bu durumu yadırgamadan hareket edebilirsiniz. Çünkü eğer bir şirket tüm şikayetlere rağmen yoluna devam ediyorsa bu kullanıcılar ile ilgili bir durumdur.

Fuzul Oto sadece şikayet edenlerin varlığı ile değil aynı zamanda bunlarla ilgilenme tarzına göre de dikkat çekiyor. Gelişmiş yapısı sayesinde tüm müşteriler ile yakından ilgileniyor ve sorunların çözümü için çalışıyor. Bu sayede daha güçlü ve güvenilir bir yapının ortaya çıkması da sağlanmış oluyor. Sizde şirkete ait müşteri hizmetleri ile temasa geçerek onlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruları iletebilirsiniz.

birevim

15 Comments

 • Faizsiz olmaları çok şaşırtıcı bir durum ve dediğiniz gibi sadece ufak bir bedel çalışma bedeli alıyorlar.

 • Fuzuloto hakkında ara ara şikayetler görüyorum bu sebeple birarabam şirketinden araç aldım memnunum

 • Fuzuloto’nun reklamlarını çok fazla görüyorum internette, güvenilir midir alım yapan var mı?

 • Birarabam üzerinden arkadaşım araç aldı, fuzulotoyu pek önermiyorlar ancak ben kendim şahsen hiç biriyle bir ilgim olmadığından bir şey diyemiyorum

  • Merhaba Melis Hanım,
   Fuzuloto müşteri sıkıntı ve sorunlarını gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde kısa süre içerisinde çözümektedir. Böylece müşterilerine güven ve kalite esaslı hizmet sunumaktadırlar.

 • Fuzuloto’ya gözüm kapalı güvenirim, ailemden 3 kişi araç sahibi oldu ve hiç problem yaşamadılar.

 • Fuzuloto sektörde uzun süredir var, haklarında ister istemez şikayet olacaktır ama hızlı sonuçlandırıyorlar bence 🙂

 • Fuzuloto sektörde baya bir aktif olarak hizmet sunuyor, haklarındaki şikayetlere çok takılmıyorum ben her kurumdan memnun kalmayan vardır

 • Fuzul oto sektörde yeni bir kan bence, uzun süredir var olsa da vatandaş olarak bu tarz sistemlere yeni alıştık 🙂

 • Fuzul oto sisteminden araba alan 3 arkadaşım var, kura sırasını bekleme harici hiç bir sorunları olmamıştı 🙂

 • Aylardır kuradan araç çıkmasını beklemekten ailecek yorulduk taksitlerimizi düzenli olarak ödüyoruz her ay umutlarımız tükeniyor nasıl olacak bilmiyorum bu ayda çıkmadı umudumuzu bir sonraki aya erteledik inşallah

Leave a Comment

seven − 2 =