Fuzul Oto Nedir? Şikâyet Var Mı?

Fuzul şirketler grubu 27 yıllık deneyimini otomobil almak isteyen müşterileri ile de paylaşmaktadır. Fuzuloto olarak bilinen sistemler neticesinde artık araç alımları için yüksek faizli banka kredilerine başvurma dönemi kapanmıştır. Kampanya katılımı gerçekleştiren bireyler herhangi bir faiz ödemesi yapmamaktadır. Aynı garanti peşinat ödemeleri için de sunulduğu için tasarrufa dayalı sistemler üzerinden ev alınabildiği gibi araba da satın alınabilmektedir. Üstelik sistemlerin olanakları geniş olduğu için katılımcılar kendilerini zora sokmadan işlem görebilmektedir.

Fuzul Oto Faizsiz Otomobil Alma Sistemleri Nelerdir?

birevim faizsiz araba

Katılımcılar için Fuzul Oto sistemleri farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Böylelikle her birey kendi bütçesine uygun bir ödeme planı oluşturabilmektedir. Çekiliş Sistemi, firmanın hem en eski hem de katılım oranı en yüksek olan sistemlerinden biridir. Bireyler bu içerikte kura neticesinde araç alım sıralarını belirleyebilmektedir. Vade Ortası Sistemi’nin özellikleri arasında ise ödeme planlarının esneklik göstermesi bulunmaktadır. Fuzul Oto peşinat ödemelerini zorunlu tutmamaktadır. Ancak firmada Peşinatlı Erken Teslim Sistemi de bulunmaktadır. Böylelikle peşinat ödemek isteyen katılımcılar sisteme dâhil olarak ödemelerini diğer katılımcılara göre daha kısa sürede tamamlayarak araçlarına daha erken sahip olabilmektedir. Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi de peşinatlı sisteme benzemektedir. Bu sistem içerisinde ise katılımcılar belirledikleri dönemlerde taksitlerine ek ödemeleri dâhil etmektedir. Böylelikle katılımcıların ödemeleri yine daha öncesinde tamamlanmaktadır.

Faizsiz Araba Almak İçin Birevim’i Tercih Edebilirsiniz

Fuzul Oto Kampanyaları

Fuzul Oto kampanyaları sayesinde de müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Sistemin peşinat ya da faiz gibi alanlarda bir avantaj yarattığı zaten herkes tarafından kabul edilmektedir. Ancak bunun yanı sıra firma, güncel kampanyaları ile fiyatları daha da aşağılara çekebilmektedir. Örneğin güncel kampanyalar arasında faizsiz %15 oranında indirim kampanyası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra enflasyon ile mücadele edilmesi için önemli günlerde ek indirim kampanyaları da kullanıma sokulmaktadır. Kampanya takipleri için firmanın resmi internet sitesinin kontrol edilmesi yeterli olmaktadır.

Fuzul Oto Araç Alım Sistemi

Katılımcılar Fuzul Oto faizsiz araba alımı ve sistemleri açısından ek bilgilendirmeler talep edebilmektedir. Öncelikle sistemin işleyişi oldukça kolaydır. Bireyler internet sitesinden talep formunu göndererek yetkililer tarafından aranmayı beklemelidir. Aramalar neticesinde hangi marka ve modelde araç istendiği bildirilmelidir. Böylelikle ne kadar nakit ihtiyacı olduğu ortaya çıkmaktadır. İleriki adım ise bahsedilmiş olan sistemlerden birine karar verilmesinden oluşmaktadır. Katılımcılar sistem seçimleri neticesinde aslında ödeme planlarını da yapmış olmaktadır. Ödemelerde kişilere herhangi bir zorlama yapılmamaktadır. Aksine katılımcıların bütçelerini zorlamadan ödeme planı oluşturmaları gerektiği hatırlatılmaktadır. Sözleşmelerin imzalanmasının artından haftalık şekilde noter huzurunda yapılan çekilişlerle birlikte araçların ne zaman temin edileceği ortaya çıkmaktadır. Çekilişlerde ismi ilk çıkan kişi, ilk taksit yatırımından sonra arabasını alabilmektedir. Böylelikle araç kullanımı ile taksit ödemesi eşzamanlı olarak devam etmektedir.

Fuzul Oto Şikâyet Alıyor Mu?

Bilinçli katılımcıların avantajların yanı sıra Fuzul Oto şikâyetlerini inceledikleri de bilinmektedir. Öncelikle sistemin şikâyet edilip edilmemesi tamamen kullanıcılara bağlıdır. Bahsedildiği üzere katılımlarda da ödemelerde de son kararlar her daim müşterilere bırakılmaktadır. Örneğin çekiliş sistemine katılım yaptırmış olan bir katılımcı isminin kurada en son çıkma ihtimalini kabul etmiş demektir. Ayrıca çekilişler noter huzurunda adil bir şekilde yapılmaktadır. Bu neden yüzünden sonra konusunda yapılan şikâyetlerin firma ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır. Fuzul Oto, bunun haricinde şikâyet alan bir firma değildir. Çünkü firma, müşteri sıkıntı ve sorunlarını gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmaktadır. Böylece güven ve kalite esaslı hizmet sunumları sürdürülebilmektedir.

birevim

15 Comments

 • Faizsiz olmaları çok şaşırtıcı bir durum ve dediğiniz gibi sadece ufak bir bedel çalışma bedeli alıyorlar.

 • Fuzuloto hakkında ara ara şikayetler görüyorum bu sebeple birarabam şirketinden araç aldım memnunum

 • Fuzuloto’nun reklamlarını çok fazla görüyorum internette, güvenilir midir alım yapan var mı?

 • Birarabam üzerinden arkadaşım araç aldı, fuzulotoyu pek önermiyorlar ancak ben kendim şahsen hiç biriyle bir ilgim olmadığından bir şey diyemiyorum

  • Merhaba Melis Hanım,
   Fuzuloto müşteri sıkıntı ve sorunlarını gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde kısa süre içerisinde çözümektedir. Böylece müşterilerine güven ve kalite esaslı hizmet sunumaktadırlar.

 • Fuzuloto’ya gözüm kapalı güvenirim, ailemden 3 kişi araç sahibi oldu ve hiç problem yaşamadılar.

 • Fuzuloto sektörde uzun süredir var, haklarında ister istemez şikayet olacaktır ama hızlı sonuçlandırıyorlar bence 🙂

 • Fuzuloto sektörde baya bir aktif olarak hizmet sunuyor, haklarındaki şikayetlere çok takılmıyorum ben her kurumdan memnun kalmayan vardır

 • Fuzul oto sektörde yeni bir kan bence, uzun süredir var olsa da vatandaş olarak bu tarz sistemlere yeni alıştık 🙂

 • Fuzul oto sisteminden araba alan 3 arkadaşım var, kura sırasını bekleme harici hiç bir sorunları olmamıştı 🙂

 • Aylardır kuradan araç çıkmasını beklemekten ailecek yorulduk taksitlerimizi düzenli olarak ödüyoruz her ay umutlarımız tükeniyor nasıl olacak bilmiyorum bu ayda çıkmadı umudumuzu bir sonraki aya erteledik inşallah

Leave a Comment

eighteen + sixteen =