Faizsiz Otomobil Kredisi 2020 Yılı Kampanyaları

Araç firmaları tarafından düzenlenen sıfır faizli araç kampanyaları sayesinde, kolay bir şekilde araç sahibi olabilirsiniz. Herkes araç sahibi olmanın hayalini kurar. Ne var ki, ekonomik koşullar düşünüldüğü zaman, araç sahibi olmak o kadar da kolay olmayabilir. Düzenlenen araç kampanyaları sayesinde araç sahibi olmayı kolaylaştıran firmalar ile araç sahibi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hem sıfır araçlarda hem de ikinci el araç satın almak isteyen kişiler için ikinci el araç alımlarında kampanyalar mevcuttur.

birevim faizsiz araba

Aracını Yenilemek İsteyenlere 0 Faizli Kredi Müjdesi

Aracınızı yenilemek istiyorsanız, ister 0 km ister ikinci el araç alıyor olun fark etmez, 0 faizli kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Pek çok kişinin faydalanması beklenen kampanya ile belirli oranlardakredi verilmesine karar verilmiştir. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler için araç markası fark etmiyor. Reanult, Kia, Opel ve Toyota marka araçlar için de geçerlidir. Eğer  araç satın alma niyetinde iseniz bu kampanyaları mutlaka takip edin.

Fiat’tan Yaz Şenliği Kampanyası

Eğer Fiat’tan araba almak niyetindeyseniz, ticari araçlar için hazırlanmış kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 30 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Kampanya Doblo, Fiorino ve Pratico alımları için geçerlidir. Kredi kullanırken geri ödemelerde faiz ödemeyeceksiniz. Geri ödemesini 20 ay boyunca ödeyebilirsiniz. Buna göre 30 bin TL kredi çekerseniz ve 20 ay vade yaparsanız aylık ödemeniz gereken taksit miktarı yalnızca bin 500 TL olur. Çiftiler de dahil olmak üzere bu kampanyadan faydalanabiliyorlar. Çiftçilerin kampanyadan faydalanması için ÇKS belgesini ibraz etmeleri gerekiyor.

Peugeot Severler için İnanılmaz Kampanya!

Peugeot marka araçların neredeyse her modelinde kampanya olduğunu biliyor muydunuz? Hemen her model için 0 faizli kredi sayesinde kendi aracınıza sahip olurken avantajlı fiyat ödersiniz. Boxer, Partner, Bipper, 5008, 508, 3008, 308 model araçlar için kampanyadan faydalanabiliyorsunuz. Her araç için sunulan kredi kampanyası değişiklik gösteriyor. Bazı kampanyalarda düşük faiz alınırken bazı kampanyalarda hiç faiz alınmıyor. Düşük faiz oranları sayesinde aracın fiyatı oldukça uyguna geliyor. Peugeot almayı düşünüyorsanız 15 bin TL kredi çekmeniz halinde ayda yalnızca 545 TL taksit ödeyerek araç sahibi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Araç başlangıç fiyatlarının 45  bin TL’den başladığını bilmekte fayda var.

Ford’dan Ticari Binek Araçlar için Özel Kampanya

Araç almak için 20 bin TL kredi çekmeniz halinde, 20 ay vade ile yalnızca 0,99 oranında faiz ile kredi kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Firmanın binek araçlar için ve ticari araçlar için kampanyası bulunuyor. Firma araçları broşür için hazırlamıştır. Ford’dan araba almak artık hem kolay hem de oldukça avantajlı. Piyasa bedelinin oldukça altına kendi aracınıza sahip olma hayalinizi gerçekleştirmenin vakti geldi.

birevim

7 Comments

  • Merhaba Muhammed Bey,
   Bu kampanyaların çoğu pandemi sürecinin başında düzenlendi. Şu sıralar bu şekilde bir kampanya duyurusu yapılmamıştır.

 • Dediğiniz gibi şu sıralar pek kampanya yok çünkü araç yok, araçlar geldikçe yılbaşına doğru bir kampanya gelecektir

  • Merhaba Ayhan Bey,
   Şuan faizsiz otomobil kredisi veren banka bulunmamaktadır.

 • Bir çok banka kolay kolay faizsiz vermez faizin bu kadar yüksek olduğu dönemde bile kredi çekiyor insanlar

 • Araçlar kısıtlı geldiğinden kampanyalar çok çabuk bitiyor, iyi takip etmek gerekiyor

Leave a Comment

11 + twenty =