Bursa’da Senetle Araba Nasıl Alınır? Bursa’da Senetle Araba Satan Firma

birevim faizsiz araba

Bursa senetle araba almak isteyen çok sayıda insan olabilir. Bunun altında yatan çok farklı sebepler olabiliyor. Tanıdığınız birisiyle anlaşarak bu şekilde ödeyerek araba alabileceğiniz gibi bu işi yapan galeriler veya firmalar ile irtibata geçerek de araç alabilirsiniz. Tabi günümüzde çok fazla tercih edilen bir yöntem olmadığı için dikkatli hareket etmek gerekiyor.

Senetle araba almak bankaların sağladığı krediler nedeniyle çok fazla tercih edilmese de bankalar ile arası açık olan ya da krediyle uğraşmak istemeyenler tarafından tercih ediliyor. O nedenle belirli bir oranda talep yaşanabiliyor. Ama bu taleplere doğru şekilde cevap verilmesi için en iyi seçimi yapmakta sizlere düşüyor.

Bursa’da Senetle Araba Almanın Püf Noktaları

Bursa senetle araba almak isteyenler için dikkat edilmesi gereken püf noktalar vardır. Öncelikle bütçenizi aşmayacak bir araç belirlemelisiniz. Alacağınız araca peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar vermelisiniz. Senetle araba almak için bu detay çok önemlidir. Hiç peşinatsız bu şekilde araba alacaksanız size yüksek bir fark koyulacaktır. O nedenle dikkatli olmak gerekiyor.

Bunun yanında anlaşma tamamlanıp, senetler imzalanmaya başladıktan sonra yapmanız gereken tüm detayların olduğu bir sözleşme hazırlamak olacaktır. Bu sözleşme içerisinde taksit sayısı, ödenecek senetlerin tarihleri, yapılan tüm anlaşma detayları yazılı bir şekilde olmalıdır. Bu sayede hem siz hem de satıcı kendisini güvence altına almış olacaktır.

Bursa’da Senetle Araba Satan Firmalar

Bursa senetle araba işini yapan firmalar genelde oto galeriler olarak görülüyor. Bunların arasında sektörde uzun süredir var olanlar tercih edilebilecek olanlardır. Tabi bunun yanı sıra yüksek vade farkına dikkat edilmelidir. Galeriler son çare olarak insanların bunu tercih ettiklerini düşünüyorlar ve buna göre hareket ediyorlar.

Birevim başvuru yapan herkese senetle araba alma konusunda yardımcı oluyor. Peşinat ödemeden, istenilen vade sayısı ve vade farkı olmadan araba almanıza yardımcı oluyorlar. Ayrıca sizin istediğiniz bir arabayı almanıza ve bu sayede gönlünüzün rahat olmasını sağlıyorlar. Sadece sizden belirli bir oranda peşin olarak komisyon alınacaktır. Şirketin Bursa’da 4 adet şubesi vardır.

 • İnegöl Şube: Cuma Mah. Nuri Doğrul Cad. No:40 İnegöl/Bursa
 • Osmangazi Şube: Fevzi Çakmak Cad. No:59 Tel: 0224 223 83 38
 • Nilüfer Şube: İhsaniye Mah. İzmir yolu Caddesi No:128/E
 • Yıldırım Şube: DuaÇınarı Mah. Ankarayolu Cad. No:237/A Tel: 0224 369 23 35
birevim

7 Comments

 • Senetle araba almak isteyenlere kaçırılmayacak fırsat, adresine kadar vermişsiniz gidip bakılabilir 🙂

 • Bu dönemde araç alınır mı bilmiyorum? Gerçi böyle diyorum ve 1 ay sonra fiyatlar daha da yükseliyor niye almadık diyoruz ama, çok riskli bir dönem.

 • Bursadaki firmalar %100 üne kredi çıkararak veriyorlar mı yoksa sadece senetle mi satış yapıyorlar?

  • Merhaba Yusuf Bey,
   Peşinat ödemeden, %100 üne kredi çıkararak istenilen vade sayısı ve vade farkı olmadan araba almanıza yardımcı oluyorlar.

 • Arabanın %100 üne kredi çıkartabilmeleri çok güzel, İstanbul’da da var bazı galeriler böyle yapan

Leave a Comment

11 + 6 =