Antalya’da Senetle Araba Nasıl Alınır? Antalya’da Senetle Araba Satan Firma

birevim faizsiz araba

Antalya senetle araba almak isteyen insanlar için farklı yollar bulunuyor. Bunun için galericileri tercih edebilir, kurumsal firmaların imkanlarından yararlanabilirsiniz. Tabi etrafınızda tanıdığınız birisini ikna ederek de bunu yapabilirsiniz. Ama bu yöntemlerin her biri için de dikkat edilmesi gereken size yüksek oranda vade farkı koymamaları olmalıdır.

Senetle araba almak isteyen insanlara dışarıdan genelde başka çaresi yokmuş gibi bakılıyor. Bunu yaparken öncelikle bu konuda dikkatli olmalısınız. Yüksek vade farkı, peşinatsız satışlarda çok dikkat çekmektedir. Aracın bedelinin yarısından fazlasını vade farkı koyarak satmak isteyen çok sayıda insan vardır. Ama bu size göre mantıksız bir işlem olacaktır.

Antalya’da Senetle Araba Almanın Yolları

Antalya senetle araba almak isteyen birçok insan vardır. Belirli bir peşinatı ödeyebilen ya da ödeyemeyen insanlar banka kredisi çekmek yerine bu yöntemi tercih ediyorlar. Banka ile araları bir nedenden dolayı iyi olmadığı için tek çare olarak bu yönteme yöneliyorlar.

Galeriler bunun için ilk tercih edilen yerlerdir. Eğer onlarla iletişime tek başınıza yani arada birisi olmadan geçerseniz bunun için size çok sayıda imza attırıyorlar. Tek toplu senet, sıralı senetler ve sözleşmeye imza attırabiliyorlar. Ayrıca tüm bunların tamamından borçlu olarak yüksek bir bedel ile arabanızı almanıza imkan veriyorlar. Tabi bu yöntem mantıklı bir seçim olarak durmamaktadır.

Antalya’da Senetle Araba Satan Firmalar

Antalya senetle araba alımı için birçok firma size bu imkanı sunabiliyor. Önemli olan bunların arasından sizin için en düşük maliyetli satışı yapanı tercih etmek olacaktır. Bu yöntemde uygun olan ise doğru firma ile anlaşmak ve imza atmak olacaktır.

Birevim firması ülkemizin her yerinde olduğu gibi burada bulunan şubeleriyle de size satış imkanı sunuyor. Peşinat ödemeden, vade farkı ile yüzleşmeden ve istediğiniz aracı alarak bu firmayı tercih edebiliyorsunuz. Antalya’da firmanın iki adet şubesi vardır.

Kepez Şube, Yeşilırmak Cad. Emek Mah. 5/C Kepez/Antalya

Muratpaşa Şube, Tahılpazarı mah. Adanan Menderes Bulvarı, İsmail Aynur AkÇor İş Merkezi 25/A Muratpaşa/Antalya Tel: 0-242-249-94-54

birevim

Leave a Comment

17 + fourteen =