BMW Motor Modelleri ve Fiyatları

birevim faizsiz araba

BMW gücü temsil eden markası ile rahatlığı, estetiği ve gücü motosiklet sevenlere birbirinden farklı modeller ile sunuyor. Doğada, şehirde rahatça kullanabileceğiniz modelleri ile öne çıkarmayı başarıyor. Kendinizi ifade edecek özel modeli bulurken aynı zamanda doğru tercih ile hayal gücünüzü yolda hissetmenize imkan tanıyor.

BMW S 1000 XR Modeli

BMW S 1000 XR Modeli güçlü yapısı ve farklı donanımlarıyla kendisini uzun yollarda bulmak isteyenler için en iyi tercih olarak sunuluyor. 4 silindir motoru ile 999 cc gün ile sunuluyor. Dakikada 11 bin devire sahip olan, 165 beygir gücü ile hayalinizi size yaşatan model 289 bin TL fiyat etiketiyle sunuluyor.

BMW R 1250 GS Modeli

BMW R 1250 GS modeli en uzun ömürlü motosiklet modeli olarak öne çıkıyor. Dönen LED farlar, seyir ışığı ve her darbeye dayanıklı güçlü gövdesi, akıllı yol ekranı ile dikkat çekiyor. 3 yıl garanti ile sunulan model 1254 cc motor kapasitesi ile 331 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

BMW F 750 GS Modeli

BMW F 750 GS modeli yeni bir maceraya atılmak isteyenlere her türlü yolda sürüş keyfi ve güvenliği sunuyor. Profesyonel sürüşe imkan tanıyan model GS ruhunu sizlere yansıtıyor. 15 litre yakıt kapasitesi ve 77 beygir gücü ile 174 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

BMW F 900 XR Modeli

BMW F 900 XR modeli özellikle uzun ve yüksek yollarda performans arayanlara imkan tanıyan bir sportif modeldir. Yorucu yollara meydan okuyanlara sıralı iki silindir motor seçeneği ve 105 beygir gücü ile bu imkanı sunuyor. Özel ek donanımları ile birlikte sunulan motosiklet 200 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

BMW F 850 GS modeli meydan okumayı seven ve başkalarının gitmediği zorlu yollara gitmeyi tercih edenler için sunuluyor. 21 inç jantları, güçlü motoru ve yüksek devir sağlayan tork gücüyle sunulan özel bir model olarak sunuluyor. Teknolojiyi ve donanımı ile dikkat çeken model 196 bin TL fiyat ile sunuluyor.

BMW R NineT Modeli

BMW R NineT modeli klasikliği ve saflığı sevenler için roadster tarzını sevenler için en iyi seçenek olarak sunuluyor. 90 yılı aşkın geçmişi ve 109 beygirlik güçlü motoru ile hayallerini yollarda yaşamak isteyenler için 242 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

BMW R NineT Scrambler Modeli

BMW R NineT Scrambler modeliyle aykırılığı, gücü ve sağlamlığı bir arada yaşamak isteyenler için en iyi tercih olarak sunuluyor. Rahat oturma imkanı sağlayan, güçlü motoru rahatça idare etmenize yardımcı olan donanıma ve Euro5 standardına göre üretilen motoruyla 222 bin TL fiyat etiketiyle sizlere sunuluyor.

BMW R 18 Modeli

BMW R 18 modeliyle özgürlüğü her detayına kadar hissetmek isteyenler için özel bir model olarak sunuluyor. 1800 cc motor gücü ve hiçbir zaman geçmeyecek tasarımı ile 300 kilometre boyunca gitmenize imkan tanıyor. Gücü, tasarımı ve yollara bakış açınızı değiştiren gücüyle bu model 361 bin TL fiyat ile sizlere sunuluyor.

BMW S 1000 RR Modeli

BMW S 1000 RR modeli daima sınırlarını zorlamayı seven yarışçılar için sunuluyor. Dakika’da 11 bin devre sahip, 113 Nm tork gücü üreten ve 207 beygirlik motoru ile size istediğini sunan bir modeldir. Çekiş kontrolü ve özel güvenlik donanımlarına sahip olan bu model 320 bin ile 380 bin TL arasında değişen fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

BMW M 1000 RR Modeli

BMW M 1000 RR modeli yolda rekabet içerisinde olmak isteyenlere özel donanımıyla bu fırsatı veren bir seçenektir. Tüm yol boyunca her saniyenin keyfini çıkarmanıza, saatte 315 km hıza çıkmanızı sağlayan ve 0-100’e 3.1 saniyeye çıkan bu motosiklet 535 bin TL fiyat etiketiyle birlikte sunuluyor.

BMW S 1000 R Modeli

BMW S 1000 R modeli yolda hem gücü isteyen aynı zamanda bu güce hakim olmayı amaçlayanlar için özel bir üretim olarak sunuluyor. Her viraj öncesinde kontrol sağlayabilecek donanımlar ve her vitaj sonrasında hızı tekrar kucaklayacağınız güce sahip model 254 bin ile 271 bin TL arasında değişen fiyat etiketiyle sunuluyor.

BMW F 900 R Modeli

BMW F 900 R modeliyle yolculuk yaparken tüm sezgileriniz açılacak ve gücün size ne kattığını göreceksiniz. Özel güvenlik detayları sayesinde gücü her anıyla hissedebileceğiniz gibi güvenlik tedbirleri sayesinde bu gücü istediğiniz zaman dizginleme şansına sahip olacaksınız. En iyi çekici modellerden birisi olan F 900 R 164 bin TL fiyat ile sunuluyor.

 

birevim

Leave a Comment

nineteen − 3 =