Arora Motor Modelleri ve Fiyatları

birevim faizsiz araba

Arora markası ülkemizde üretilen önemli motosiklet üreticileri arasında yer alıyor. 1994 yılında başladıkları faaliyetlerine günümüzde 81 ilin tamamında kurulan bayilik ağları ile güçlendirmeyi başardılar. Birçok farklı segment ile ilgili üretimleri yerli olarak devem ediyor. Gelişime ve değişime ayak uyduran marka sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde ürettiklerini gönderiyor.

Arora AR125-8 YEBERE Modeli

Arora AR125-8 Yebere modeli şehir içerisinde rahat bir sürüş keyfi ve gücü hissetmek isteyenlere üç farklı renk seçeneği ile birlikte sunuluyor. 124 cc motor hacmine ve 10 hp güce sahip 4 zamanlı bir motor ile sunuluyor. Hava soğutmalı olarak faaliyet gösteren motorda 5 ileri şanzıman bulunuyor. 1.3 metre dingil mesafesi ile gerekli gücü ve güvenliği sağlamış oluyor.

Arora Vesta 50 Modeli

Arora Vesta 50 modeli şehir içerisinde kendi iş arkadaşını arayanlar için en iyi tercih olarak üç renk seçeneği ile sunuluyor. 50 cc ve 3 beygir güce sahip olan tek silindirlik motora sahip otomatik şanzımanlı bir motosiklet olarak sunuluyor. MTV ve zorunlu sigortadan muaf bir araç olarak sunuluyor.

Arora Cappucino 50 modeliyle şehir içerisinde aranan tüm özelliklere ulaşabilirsiniz. B sınıfı ehliyetin yeterli olduğu otomatik şanzımana sahip olan bu araç zorunlu trafik sigortası ve MTV’den muaf olarak sunuluyor. Tek başınıza veya iki kişi rahatça kullanabileceğiniz bir araç olarak sunuluyor.

Arora Espresso 50 Modeli

Arora Espresso 50 Modeli daha rahat, daha kullanışlı ve daha çok estetik amaçlayanlar için tercih edilecek bir modeldir. 4 farklı ren seçeneğine sahip olan motosiklet 49 cc, 3 beygir güç ile sunuluyor. Farklı tasarımı ile şehir içerisinde rahat hareket etmeniz ve rahat bir kullanımı amaçlayanlar için sunuluyor.

Arora Kasırga Modeli

Arora Kasırga modeli hem şehir içerisinde hareket etmek isteyen hem de yakın mesafelerde seyahat etmek isteyenler için tasarlanan bir modeldir. 49 cc motor gücüne sahip olmasına rağmen gerekli gücü sizlere 4 zamanlı motoruyla sunuyor. Özel fren sistemleri ve multimedya desteği ile dikkat çeken bir kullanıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Arora Hunter 300 Modeli

Arora Hunter 300 modeli rahatlamak ve hayatın keyfini çıkarmak isteyenler için en iyi tercih olarak sunuluyor. Yarı otomatik olan ATV olarak sunulan bu motor 176 cc silindir hacmi, 12 beygir güç ve 4 zamanlı motor ile sunuluyor. Komine disk ile durmayı kolaylaştıran, CDI ateşleme sunan bu araç markanın en iyi seçenekleri arasında sunuluyor.

Arora Kaplan Modeli

Arora Kaplan modeli elektrikli motosiklet tercihine uygun olarak sunuluyor. Üç farklı renk modülü bulunan motosiklet dolu şarj ile 50 kilometre yol yapabiliyor. 8-10 saat arasında şarj olan bu araç şehir içi ulaşımını çok kolay bir hale getiriyor. 45 km/s hıza çıkabilen araç %13 eğime rahatlıkla çıkabilecek kapasitesiyle dikkat çekiyor.

birevim

Leave a Comment

4 × 2 =