Yüksek Performanslı Elektrikli Motosiklet Üretimleri Başladı!

Elektrikli otomobillerden sonra yeni bir araç olan elektrikli motosikletler hazırlanmaya başladı. yüksek performanslı elektrikli motosiklet üretimleri de başlamış oldu. Performanslı elektrikli motosiklet olarak bilinen Curtiss Hades’in resmi olarak üretim yaptığı haberi motosiklet severleri de sevindirdi. Çoğu kişi bu motosikletlerin hangi özelliklerde olduğunu merak etmeye başladı.

birevim faizsiz araba

Tasarımı İle Dikkat Çekmişti!

Curtiss Hades ilk zamanlar sadece bir tasarım iken şu anda üretimi yapılan elektrikli bir motosiklet halini aldı. Dış görünüşü ile dahi dikkat çeken Curtiss Hades’in diğer özellikleri de motosiklet meraklılarını etkileyecek nitelikte.

Özellikleri Açıklandı!

2019 yılında tanıtılan Curtiss Hades, tasarımı bakımından dünyada en özgün yapıya sahip motosikletlerden biri sayılıyor. Üzerinde titanyum, karbonfiber ve alüminyum malzemelerin bir arada kullanılması ile ilgi çekiyor. 217 beygir gücüne sahip olması ile oldukça hızlı olacağı düşünülen bu modelin elektrikle yüklü olması halinde ne kadar mesafe gideceği merak konularından biri. Pil gücü olarak 16,8 kWh olan elektrikli motosiklet kullanıcılar için büyük kolaylıklar sunuyor.

İddialı Modeli İle Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor!

Tasarımının biraz değişmiş hali ile üretimi yapılan Curtiss Hades, performans canavarı olacağı yönünde düşünülüyor. Motosiklet tutkunlarının performans beklentilerini karşılama noktasında başarılı olacağı düşünülen bu ürünün müşterisi ile buluşturulacağı gün de merak konusu olabiliyor.

Çizimlerdeki ile birebir özellikler sunan Curtiss Hades’in fiyatı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Çeşitli söylentiler ortada dönüyor olsa da kullanılan malzemelerin hesabı yapıldığında hiçte ucuz olmayacağı düşünülüyor. Pek çok motosiklet tutkununun daha şimdiden sipariş vermeye hazır olduğu bu elektrikli motosiklet modeli dünya üzerinde oldukça ünlü.

Fiyatı Cep Yakıyor!

Motosiklet piyasası içerisinde hem elektrikli olması hem de tasarımındaki özgünlükle dikkat çeken Curtiss Hades, fiyat olarak 75 bin dolara satılacağı düşünülüyor. İndirimli fiyatı ile 60 bin dolara kadar düşmesi beklenen motosikletin kullanımındaki özellikler nedeniyle diğer motosikletleri geride bırakacağı da düşünülüyor. Üretimine başlanan elektrikli motosiklet Curtiss Hades, kullanıcılarına büyük bir hava katacağa benziyor. Üretim harikası kabul edilen Curtiss Hades’i araç dünyası beklemeye devam ediyor.

birevim

Leave a Comment

two × 2 =