Yamaha Yeni Modelleri ile Motobike 2020 Fuarının Göz Bebeği Oldu!

2020 Motobike Fuarı motosiklet severler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyordu. Yamaha ise yeni modelleriyle Motobike 2020 Fuarının yıldızı olan tasarımlar sunarak fuarda büyük beğeni topladı. Motobike 2020 Fuarı Yamaha modelleri ilgi çeken duruşları ve özellikleri ile pek çok motosiklet markasını geride bırakmayı başardı. 2020 yılının 20-23 Şubat tarihleri arasında yapılan fuara İstanbul ev sahipliği yaptı. 800 metrekarelik alanda pek çok fuar alanı kuruldu.

birevim faizsiz araba

Yamaha Farkını Ortaya Koydu!

Teknolojilerini her geçen gün geliştirmeyi hedefleyen Yamaha, 2020 yılında hazırlamış olduğu yeni modelleri ile sektörü canlandıracak atılımlar yapıyor. Motobike Fuarı içerisinde Tricity 300, MT- 25, yenilediği Tracer 700 ve TMAX Thec MAX gibi araçları ile gündeme oturan Yamaha teknolojiyi başarılı kullanan devler arasında sıralanıyor. Standının önünde uzun kuyrukların oluştuğu Yamaha aynı zamanda fuar içerisinde FJR 1300AE Ultimate Edition isimli çalışmasını da tanıtarak gönüllerde taht kurmayı başardı.

Sanatsal Deneyimler Sunmayı Amaçlıyor!

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek teknolojiyi bir sanat haline getirme noktasında başarılı çalışmalar hazırlayan Yamaha, kullanıcılarına yeni deneyimler sunma gayreti içerisinde. Daha fazla deneyim ve daha fazla heyecan için motorlarına ses sistemleri ve gelişmiş özellikler ekleyen Yamaha, satışlarını da artıracağa benziyor.

Kando felsefesine bağlı kalarak çalışmalar yaptıklarını dile getiren Yamaha Türkiye Genel Müdürü Bora Berker Cansever, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler hazırladıklarını da sözlerine ekledi.

Yeni Yamaha Motorlar Derin Bir Tatmin Duygusu Verecek!

Sınırsız bir heyecan sunabilmek ve derin bir tatmin duygusu oluşturabilmek amacıyla kolları sıvadıklarını dile getiren Cansever, 2020 yılı içerisinde yenilikçi yaklaşımlar ile müşteri portföyünü genişleteceklerini söyledi.

Müşterilerine sanatsal ürünler sunmaya çalıştıklarını da söyleyen Cansever, yeni çalışmalarında müşterilerinin duygu dünyasına dokunmaya çalıştıklarını anlattı. Teknik anlamda kusursuzluğun hakim olduğu Yamaha motor modellerinde bestecilerin ve sanatçıların yaşadığı duyguları yansıtmaya çalıştıkları da yapılan açıklamalar arasında yer aldı.

Yamaha Türkiye Genel Müdürü Cansever, 2019 yılında insanların daha düşük segmentlerde motorlara yöneldiklerini söyledi. Aynı zamanda Türkiye pazarında büyük bir düşüş yaşandığını da dile getiren Cansever, Yamaha motorların Türkiye piyasasında ilk sıralarda yer aldığını da dile getirdi.

birevim

Leave a Comment

sixteen + nine =