Otosor Nedir? Nasıl Araba Alınır?

Kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde araç sahibi olmak adına tercihiniz Otosor olmalıdır. Herkesin bildiği gibi, araba almak isteyenlerin ya belirli bir nakit tutarına sahip olması ya da kredi çekmesi gerekmektedir. Bu ikilemden zararlı çıkmak istemeyen tüketicilerin farklı finansal çözümler aradıkları bilinmektedir. Otosor ise en uygun ekonomik koşullarla araba almak isteyenlerin tercih ettiği bir organizasyon olmaktadır. Senetle araç, senetle vasıta sloganıyla hizmet veren Otosor hakkında bilgi almak adına bu yazıyı okumaya devam etmelisiniz!

Otosor Araba Sistemi Nasıl İşler?

birevim faizsiz araba

Otosor’a üye olarak kişisel bilgilerinizi sisteme girmelisiniz. Bu sayede, hızlı onay sürecine katılabilir ve değerlendirme sonucunu kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Hem bireysel üyelik hem de bayi girişi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Otosor’da esnek ve uygun vade seçenekleri vardır. Hayalinizdeki araca sahip olmak adına size en uygun vade seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Otosor sisteminin farklı bir işleyişi bulunmaktadır. Sınırsız alım gücü sayesinde tüketicilerin araç seçerken istedikleri gibi pazarlık yapması söz konusu olmaktadır. Buna ek olarak, bu sistemde, tüketiciler, banka kredisi kullanmadan araç sahibi olmaktadırlar. Banka kredi limiti düşmeyen tüketiciler, istedikleri takdirde bankaların farklı kredi seçeneklerinden faydalanmaya devam edebilirler. Otosor; erken geri ödemelerde vade farkı indirimi uygulamaktadır. Tüketicilerin bu sayede ana para borçlarını indirimli olarak kapatması söz konusu olmaktadır.

Faizsiz Araba Almak İçin Birevim’i Tercih Edebilirsiniz

Otosor portföyünde bulunan tüm araçlar; güvenilir ekspertiz raporlarıyla satışa sunulmaktadır. Buna ek olarak, avantajlı sigorta paketleri bulunmaktadır. Bu sayede, tüketicinin ihtiyacı olan sigorta paketlerinin hazırlanması söz konusu olmaktadır. Sonuç olarak, peşinatsız ve senetle araba almak isteyenlerin tercihi olan Otosor; banka kredisi ve kefil gerekmeden, 48 aya kadar vadeyle ve hızlı onay sayesinde araç alınmasını mümkün kılmaktadır.

Otosor Araba Peşinat İstiyor Mu?

Otosor; tüketicilerin peşinat ödemeden katılabilecekleri bir sistemi temsil etmektedir. Otosor; hem sıfır hem de ikinci el araçlarda müşteri odaklı, dürüst ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bilhassa ikinci el araç kategorisinde sayısız seçeneğinin olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, sunulan sigorta hizmetleri sayesinde tüketicilerin gönül rahatlığıyla sistemden faydalanmasına imkan tanınmaktadır.

Audi başta olmak üzere, Toyota, Renault, Volkswagen gibi markaların araçlarını Otosor üzerinden satın almak mümkündür. İsteyen tüketiciler; belirli bir miktar peşinat ödeyebilirler. Ancak, Otosor sisteminde peşinat zorunluluğunun olmadığını tekrar hatırlatalım!

Otosor Araba Şikayet Var Mı?

Bugüne kadar binlerce insanın araba sahibi olmasını sağlayan Otosor hakkında internette yapılan yorumların genel olarak olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Tüketicilerin peşinatsız ve senetle araç sahibi olmasını sağlayan bu sistem; hem geniş araç seçenekleri, hem hızlı onay süreci hem de erken ödeme avantajları gibi seçeneklerden dolayı beğeni toplamaktadır. Sonuç olarak, uygun ekonomik şartlarla araç sahibi olmak için hiçbir endişe duymadan Otosor’u tercih edebilirsiniz.

birevim

16 Comments

 • Otosor’a araba almak adına gidip bir bilgi almak istedim. Faiz oranları biraz yüksek, hemde peşinat zorunluluğu varmış. Bu sebeple başka bir araç sahibi yapan firmaya gittim

 • Peşinat zorunluluğu ve faiz oranları sebebiyle bende Birarabam üzerinden satın aldım aracımı

  • Merhaba Ezgi Hanım,
   Otosor; bireylerin peşinat ödemeden katılabilecekleri bir sistemdir.

 • Peşinat ödemeden ufak taksitlerle araç alabilmek gerçekten büyük bir avantaj günümüzde

  • Merhaba Şule Hanım,
   Günümüzde peşinat ödemeden araç sahibi olmak için bir çok alternatif bulunmaktadır. Fakat kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde araç sahibi olmak için tercihinizi Otosor’dan yana kullanabilirsiniz.

 • Peşinat ödemeden araç sahibi olabilmek gerçekten güzel avantaj. Otosor firmasını sizin aracılığınızla öğrendim ve yakında kendilerinden bir araç için kayıt yaptıracağım nasipse

  • Merhaba Gaye Hanım,
   Otosor firmasının web sitesinde ödeme planı ile ilgili ayrıntılı bilgi paylaşılmamıştır. Otosor siteminin ödeme ayrıntıları ile ilgi net bilgiyi firma ile görüşerek edinebilirsiniz.

 • Açıkçası bana çok güven vermedi, neden derseniz sitesinde ne örnek ödeme planı ne başka detaylı bir bilgi var, bu tarz kurumların denetlenmesi gerek bence

 • Otosor’un tek dezavantajı peşinat zorunluluğu olması onun haricinde efsane bir sistemleri var 🙂

 • Otosor sistemini çok duydum ama peşinat olayı hariç bir kötü yanı yok diye duydum, bence peşinat çok sıkıntı değil

Leave a Comment

five × three =