Otoshops Nedir? Kolay Sat Nedir?

birevim faizsiz araba

Otoshops ikinci el araba online pazarında hizmet veren sitelerden bir tanesidir. Yepyeni ikinci el deneyimi sloganıyla hizmet veren sitenin sahibi ALJ Holding’tir. İlk olarak 1945 yılında kurulan şirket ülkemizde birçok otomobil markasının distribütörlüğünü yapmıştır. Sürekli gelişen yapısıyla sektörde önemli gelişmelerin yaşanmasına yardımcı olmuştur. 2015 yılında yine şirket yelpazesi altında kurulan Otoshops ile online araç piyasasında hizmet vermeye başlamıştır. Site de ilan vermek mümkün olduğu için fırsat seçeneklerine, arabanın ne kadar edeceğinize araç karşılaştırma özelliklerden yararlanmak mümkün kılınmaktadır.

Otoshops Nedir?

Otoshops ülkemizde hizmet veren online ikinci el araç satış ilanlarının olduğu sitelerden bir tanesidir. Siteye üye olduktan sonra aktivasyon koduyla üyeliğinizi onaylayıp araba satma bölümüne geçiş yapabilirsiniz. Diğer online satış sitelerinden farklı olarak bu sitede galericilere ait araçlar bulunmaktadır. Sistem için özel olarak temizlenen, ekspertizi yapılan ve detayları belirlenen araçlara ilan atılmaktadır.

Bireysel olarak siteye ilan atmak mümkün değildir. ALJ şirketine ait olan bayiler veya site ile anlaşan şirketlerin ilanlarını sitede bulabilirsiniz. Sitede araçla ilgili tüm bilgiler eksiksiz olarak verilmektedir. Ekspertiz raporu da özel olarak sunulmaktadır. Hasarların neden yaşandığı, üzerinde rehin olup olmadığı ve tüm tramer bilgileri burada yer almaktadır.

Otoshops Kolay Sat Nedir?

Otoshops sisteminde kolay sat hizmeti de verilmektedir. Aracınızı kolayca satmak isteyenler için oluşturulmuş bu sistem sizlere hızlıca hizmet vermeye yardımcı olmaktadır. İlk adım olarak teklif almanız gerekiyor. Sizin için özel bir ekspertiz günü belirlenecek ve aracınızın sorunları analiz edilecektir. Bu işlemin ardından aracınız için şirket tarafından bir teklif yapılacaktır. Teklifi kabul ederseniz kısa süre içerisinde ödemeniz yapılacak ve aracınız alınacaktır.

Tabi şirket araçların belirli özellikler içerisinde olmasını istemektedir. 160 bin km üzerinde, 8 yaşından büyük, 15 bin TL’nin üzerinde hasar kaydı olan, tavanında boya, değişen, ağır hasar kaydı olan gibi birçok aracın alımı yapılmamaktır. Eğer sizde bu şirkete araç satmak istiyorsanız bunlara dikkat ederek teklif almalısınız.

Kolay Araba Sat İşlemi Otoshops ile Nasıl Yapılır?

Kolay araba sat özelliğini kullanmak için teklif al sekmesine tıklamanız gerekiyor. Sizden aracınıza ait özellikleri detaylı bir şekilde paylaşmanızı isteyeceklerdir. Sizde bu özellikleri yazdıktan sonra randevu istediğiniz şehri belirleyerek fiyat teklifi al sekmesine tıklamanız gerekiyor. Burada aracınıza ait öngörülen fiyat sizlere sunulacaktır. Bu fiyat bir süreliğine geçerliliğini korumaktadır.

Bu şekilde araç satmak sizin için avantajlı geliyorsa sistemi kullanmak bu kadar basittir. Tabi piyasa değerinde olduğunu düşünüyorsanız bunu yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde çok büyük bir avantajı olmamaktadır. Genelde bu sistem acil bir şekilde aracınızı nakde çevirmek isteyen insanlar tarafından kullanılmaktadır. Sizlerde onlar arasında yer alıyorsanız Otoshops tarafından verilen hizmetten rahatça yararlanabilirsiniz.

birevim

5 Comments

  • Ev sektörü gibi araba sektöründe de trink sat trink al sektörü başladı 🙂

    • Merhaba Fatih Bey,
      Otoshops’un İstanbul, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ, Çankırı, Hatay, Kayseri, Elazığ, Diyarbakır, Balıkesir, Samsun, Denizli, Kırşehir, Sakarya ve Malatya illerinde şubeleri bulunmaktadır.

Leave a Comment

four − 1 =