Morevim Araba Nedir? Nasıl Araba Alınır?

birevim faizsiz araba

Düşük taksitlerle ev ve araba sahibi olmak isteyenler için en uygun seçenekleri sunan Morevim; bilhassa dar ve orta gelirli insanların en uygun finansal çözümlerle araç sahibi olmasını sağlamaktadır. Morevim sayesinde ev ve arabaların Türkiye şartlarında en uygun koşullarla alınması mümkün olmaktadır. Bu noktada, araba sahibi olmak isteyenler, kesinlikle vade farkı, peşinat, faiz ödemesi yapmak zorunda kalmazlar. Gelin hep birlikte, Morevim’in araba almak isteyenlere neler vaat ettiğinden bahsedelim!

Morevim Araba Sistemi Nasıl İşler?

Morevim; Türkiye’nin her yerindeki insanların katılabileceği bir sistemdir. Türkiye’nin her yerindeki arabalar satın alınabilir. Bu arabaların birinci veya ikinci el olmasının herhangi bir önemi yoktur. Buna ek olarak, yalnızca dar ve orta gelir grubundaki tüketicilerin değil yüksek gelir grubundaki insanların da araba sahibi olması sağlanmaktadır. Çünkü, Morevim’de herkesin bütçesine uygun ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Morevim’de yalnızca vermek isteyen kişilerden peşinat alınmaktadır. İsteyenler, hiçbir şekilde peşinat ödemeden araç sahibi olabilirler. Bunun yanı sıra, araba almak isteyenlerin aylık ödeyecekleri taksitleri kendilerinin belirlemesi söz konusu olmaktadır. 444 5 128 numarası üzerinden Morevim ile irtibat kurmak mümkündür. Morevim’de üç farklı finansman sistemi bulunmaktadır. Sıra belirlemeli sabit yatırım yöntemi, sıra belirlemeli hızlı teslimat yöntemi, sabit yatırım yöntemi seçenekleri vardır.

Morevim araba almak isteyenler için 25 kişilikten başlayarak 200 kişiye kadar uzanan tasarruf grupları bulunmaktadır. Bu sayede, tüketicilerin aylık ödeyebilecekleri taksit tutarına uygun bir gruba katılması söz konusu olmaktadır. Diğer taksitli araba alma organizasyonlarına kıyasla arabanın daha ucuza mal edilmesi imkanı bulunmaktadır.

Morevim Araba Peşinat İstiyor Mu?

Morevim sayesinde araba almak isteyenlerin peşinat ödemesi zorunlu değildir. İsteyen tüketicilerin peşinat ödemesine izin verilmektedir. Almak istediği aracı belirleyen tüketicinin ödemiş olduğu peşinat tutarı; toplam tutardan düşülmektedir. Geri kalan tutar ise aylık taksitlere bölünmektedir. Peşinat ödeyen kişiler, aylık taksitlerini daha kısa süre içerisinde bitirirler. Ancak, peşinat ödemek istemeyenler için de en uygun ödeme gruplarının olduğunu söylemek gerekir.

Morevim’de peşinat ödense de ödenmese de tüketicinin sıra tespitli yöntemlerden faydalanmasına imkan verilmektedir. Bunun yanı sıra, isteyen tüketiciler, tüm taksit tutarlarının sabit olmasını sağlayabilirler. İsteyenler ise belirli bir yıllık artış oranıyla taksitlerinin daha erken bitmesini sağlayabilirler. Sonuç olarak, herkesin bütçesine uygun seçenekler bulunmaktadır.

Morevim Araba Şikayet Var Mı?

Morevim; bugüne kadar sayısız insanın araba sahibi olmasını sağlamıştır. Bu noktada, Morevim hakkında internette yapılan tüm yorumların olumlu olduğu aşikardır. Bu sistemde grup seçeneklerinin fazla olması beğeni toplamaktadır. Ayrıca, peşinatsız ve faizsiz sistem oluşuyla birçok kişinin tercihi olmaktadır. Morevim sayesinde herhangi bir sosyal güvencesi olmayan insanlar dahi araba sahibi olabilirler. Sırası gelen tüketicilerin araba sahibi olması için bekletilmesi ise asla söz konusu değildir.

birevim

13 Comments

 • Morevim’de araç üst limiti var mı acaba? Yoksa istediğimiz rakama kadar alım sağlayabiliyor muyuz?

  • Merhaba Beyza Hanım,
   Morevim’de üst limit bulunmamaktadır. İstenilen fiyatta alım yapılmaktadır.

 • Şartlarında 0 veya ikinci el araba şartı var mı? Ben sıfır araba almak istiyorum Hyundai Elantra, bunun içinde imkan sunuyorlar mı?

 • Morevim firmasının birkaç internet sitesinde reklamıyla karşılaştım, sizce ne kadar güvenilir? Önerebileceğiniz daha iyi bir firma var mıdır?

  • Merhaba Yeşim Hanım,
   Morevim sektörde yeni yeni duyulan bir firma olmasına karşılık bir çok kişiye ulaşmış bir firmadır.

 • Morevim araba sektöründe gayet başarılı gidiyor bence, 2-3 arkadaşım başvuru yapıp kısa sürede teslim almışlardı araçlarını 🙂

 • Morevim sektörde yeni sanırım çok fazla adını duymadım ama bu süreçte araba fiyatları yüzünden pek başvuru yapılmıyordur

 • Morevim araba sektöründe de çok başarılı bence, bir kaç tanıdığım var yararlanan ve memnunlar 🙂

 • Morevim sektöre güzel giriş yaptı ama şu sıralarda hiç reklamını görmüyorum

 • Morevim araba kısmında çok başarılı bir iş yaptı, ödeme seçenekleri falan baya güzel

Leave a Comment

one × 1 =