Fiat Egea ve 500’de Sonbahar Fırsatları

Herkesin teknolojiye, konfora, güvenliğe ve mükemmel bir tasarıma ulaşmasını amaçlayan Fiat, Eylül ayında da sunduğu avantajlı kredi kampanyaları ve sağladığı indirim fırsatları ile tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Ay boyu 33 bin lira peşin, 2 bin 520 lira taksit seçeneği ile sunulan Egea model ailesi Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili. Fiat Egea ve 500’de sonbahar fırsatları ile tüketicinin yanında yer alan Fiat markası, en avantajlı alım seçenekleri ile modellerini satışa çıkarttı.

birevim faizsiz araba

Otomobil Arayışındakiler İçin

Ay boyu geçerli olan kampanya kapsamında Egea ailesinden araç sahibi olmak isteyenler, sunulan cazip avantajlarla hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Fiat Egea dışında Fiat 500 X SUV ve 500 L modelinde de 5 bin liralık takas indirim kampanyası başlatan Fiat, Eylül ayı boyunca 500 model ailesini de cazip fırsatlar ile yeni otomobil arayışındakiler için sunuyor.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili

Fiat Egea ailesi hatchback Sedan ve Station wagon gövde seçeneği ile sunuluyor.

  • Kaput altında bulunan 1.3 ile 1.6 litre hacimli dizel motorların dışında ayrıca bir de
  • 4 litre hacimli 95 beygir güç üretebilen benzinli motor yer alan otomobil modelleri, sunduğu pek çok farklı donanım paketi ile tercih ediliyor. Dizel motorların içerisinde en düşük hacimli olanı 95 beygir güç üretiyor.
  • 6 litre hacimli versiyona sahip olan modelde ise 120 beygir güç ve 320 Nm tork üretebiliyor.
  • 3 litre hacimli dizel motorlu model ise beş ileri vitesli ve manuel şanzımanlı.
  • 6 litre hacimli versiyon, altı ileri vitesli manuel ve altı ileri vitesli çift kavramalı yarı otomatik şanzımanı donanıma ekleyebiliyor.

Kampanya Avantajı İle Satışta

Fiat 500 model ailesi de Eylül ayı boyunca cazip fırsatlar ile sunuluyor. 5 bin liralık takas indirim kampanyası avantajı ile satışa sunulan Fiat 500 X ve 500 L modelleri otomobil almak isteyenler için cazip fırsatlar ile karşınıza çıkıyor. 500 X;  1 ve 1.3 litre hacimli benzinli, 1.6 litre hacimli dizel motorlar olarak tercih edilen Üç farklı donanım seçeneğine sahip. 500 L model ise 2 farklı gövde seçeneği ile sunuluyor. 500 L ve 500 L wagon olarak sunulan araçta 1.3 litre hacimli dizel ve 1.4 litre hacimli benzinli motor seçeneği var.

Sonbaharı Fırsat Avantajına Çeviriyor

Fiat kampanyaları ile her zaman olduğu gibi sonbaharı da bir fırsat avantajına çeviriyor. Fiat’ın son bahar fırsatları içerisinde sunduğu cazip avantajlardan yararlanmak isteyen sürücülerin en fazla ilgi gösterdiği ve yoğunlaştığı marka Egea. Türkiye’nin en fazla tercih edilen otomobil özelliğini koruyan Fiat Egea model ailesi; konforu, güvenliği, tasarımı ve teknolojisi ile otomobil tutkunları büyülemeye devam ediyor.

birevim

5 Comments

  • Fiat Egea sıfır arabaların en ucuzu şu an sanırım, Fiat birde kampanya yaptıysa kaçırılmaz 🙂

  • Fiat Egeaların fiyatları en ucuz araba olarak gözüküyor evet ama şu an araç yok 🙂

  • Fiat Egea ve 500 serisiyle gerçekten çok dikkat çekmeye başladı 🙂

  • Fiat’ın Egea serisi çok fazla tuttu gerçekten, fiyatıda çok uygun

  • Fiat gerçekten son zamanlarda tasarımı güzel arabalar çıkarmaya başladı 🙂

Leave a Comment

three + six =