Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 0.49 Araç Kredisi Kampanyası Anlaşmalı Yerli Araç Modelleri İçin 6 Ay Erteleme Müjdesi Geldi!

Anlaşmalı bankalardan almanız halinde yeni araçlar için ertelemeli şekilde araç sahibi olabileceksiniz. Türkiye’nin en çok satan otomobil markaları kampanya kapsamına girmektedir. Açıklanan kampanya ile sıfır araç almak isteyen kişiler düşük ücretler ile araç sahibi olabilirler. Kampanya kapsamında dahil olan araçlar arasında Focus Trend X, Ford Fiesta, Ecosport, Focus Titanium yer alıyor. Bu araçlar için 6 ay ertelemeli kredi kullanabiliyorsunuz. Ford tarafından Temmuz 2020 kampanyası yayınlandı. Sıfır araç satın almak isteyen kişilere yönelik olan bu kampanya sayesinde insanlar daha rahat bir şekilde araç sahibi olabiliyorlar. Korona virüs salgını nedeni ile araba markaları da dahil olmak üzere pek çok firma darbe yedi. Finans sektörünün canlanması açısından bu kampanyalar büyük önem taşıyor.

birevim faizsiz araba

Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketleri ile Araç Sahibi Olabilirsiniz

Yerli üretim için özel hazırlanan taşıt kredisi paketleri binek sıfır, binek ikinci el ve ticari araçları kapsamaktadır. Buna göre araçlar için düşük faiz oranları uygulanmaktadır. Binek sıfır araçlar için kredi tutarı en az 50 bin TL en çok 120 bin TL olabilir. Vade süresi ise 18 ay ile 60 ay arasında değişiklik gösteriyor. Faiz oranı miktarı yüzde 0,49 ile 0,69 arasında değişiyor. Ticari araçlar için ise sıfır km olmaları halinde kredi miktarı en az 72 bin TL oluyor. Kredi miktarı 500 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Vade süresi 36 ay ile 60 ay arasında değişiyor. İkinci el binek araçlar için kredi tutarı 150 bin TL olarak belirlenmiştir. Vade süresi 60 aydır ve bunun 6 ay ödemesiz dönemi bulunuyor. Kalan 54 taksitte düzenli olarak sabit faizi ile birlikte ödeniyor. Faiz oranı ise diğer araç türlerine göre biraz daha yüksektir. Bu oran yüzde 0,82 olarak belirlenmiştir.

Ford Kampanyası ile Hayallerinizin Aracına Sahip Olmanızın Vakti Geldi

Ford, hazırlamış olduğu yeni kampanyanın detaylarını duyurmuştur. Bu duyuru ile birlikte vatandaşların 2 ay geri ödemesiz dönem ile avantajlı faiz oranları ile kredi çekmeleri mümkündür. Hem de vatandaşlar yüzde 0.79 faiz oranından faydalanabilirler. 24 ay vadeli taşıt kredisi kullanarak siz de araç sahibi olabilirsiniz. Ford Tourneo Courier Journey model otomobillerde geçerli olarak, 6 ay taksitle araç sahibi olabilirsiniz. Kredi miktarı yalnızca bu araç modeli için 72 bin TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranı ise yüzde 0.49 olduğundan vatandaşların yüzünü güldürmüştür. Kampanyanın bütün Temmuz ayı boyunca geçerli olması planlanmaktadır. Araç satın almak isteyen kişilerin vakit kayıp etmeden Ford yetkili satış bayilerini ziyaret etmeleri yeterlidir.

birevim

5 Comments

  • 0,49 faizle kredi çekip birde 6 ay sonra ödemeye başlamak bulunduğumuz süreç için güzel bir fırsat

  • Bu tarz fırsatları sürekli yapsalar biz vatandaşlar için çok güzel olacak

  • Şubeye geçen sordum kampanya bitmiş, yenisi gelir mi diye sorduğumda bilgimiz yok ancak yeni araçlar gelmeden zor dedi

  • Bu tarz kampanyaların kısa vadeli olması sıkıntı oluyor ancak bankalarda haklı çünkü araç stoğu yok şu sıralar

Leave a Comment

3 × 4 =