Wowwo Nedir? Nasıl Araba Alınır?

Araba alımlarında son yıllarda farklı yöntemler kendini göstermektedir. Bu durumda artık banka kredilerinin kullanıcılar tarafından avantajlı görülmemesinin etkisi bir hayli büyüktür. Wowwo da yenilikçi bir şekilde araç alımı gerçekleştirilebilen yöntemlerden biridir. Katılımcılar banka kredilerine göre pek çok avantaj sağlayan bir sisteme Wowwo ile sahip olabilmektedir. Üstelik sisteme katılım sağlamak bankalardan kredi çekmeye göre daha kolaydır. Firmanın işlemlerini senet üzerinden devam ettirdikleri bilinmektedir.

Wowwo Güvenilir Mi?

Wowwo nedir konusundaki bilgilendirmeler neticesinde pek çok kişinin dikkati çekilmektedir. Çünkü sistemin kullanımının getirdiği avantajlar yadsınamayacak kadar fazladır. Bu konu hakkında sonraki adım güvenirlikten oluşmaktadır. Ne yazık ki ülkemizde sözde avantajlar ile vatandaşların gözleri boyanarak pek çok dolandırıcılığın yapıldığı bilinmektedir. Ancak Wowwo Avrupa Devi olarak da bilinmektedir. Üstelik firma Yeşil Holding güvencesinde hizmet sunumlarını gerçekleştirmektedir. Bu neden yüzünden firmaya güvenmemek için ortada herhangi bir neden de bulunmamaktadır. Üstelik alımların yapılması açısından müşterilerin şubeleri gezmek avantajları da vardır. Şubeleşme konusunda bir hayli ileri seviyelerde bulunan Wowwo, sadece İstanbul içinde bile birden fazla şube üzerinden hizmet sunumları yapmaktadır. Farklı yerlerden alım gerçekleştirmek isteyenler ise bahsedilecek olan adımları takip ederek araçlarına kavuşabilmektedir.

Wowwo Araba Alım İşlemleri Nasıl İlerler?

Katılımcıların Wowwo nasıl araba alınır konusundaki merakları adımlı olarak anlatılan sistemler ile giderilmektedir. Şubelere gidemeyen bireyler Wowwo firmasının resmi internet sitesine girmelidir. Çünkü site içerisinde araçların güncellemeleri aralıksız bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle şubelere yeni gelmiş olan araçların fotoğraflarından ayrıntılı bilgilerine kadar tüm detaylar web üzerinden görüntülenebilmektedir. Bireyler istedikleri araçları bulmalarından sonra bilgi alma ya da hemen satın alma butonlarından birine tıklamalıdır. Bilgi alımı kapsamında müşteri temsilcilerine bağlanılabilmektedir. Araçla ilgilenen ce fiyat konusunda net verilere ulaşmak isteyenler ise hemen ala tıklamalıdır. Bu aşamadan sonra bireylerin araç alımına uygun olup olmadıkları incelenmektedir. Kimlik numarası, iletişim bilgileri, yaşanan şehir gibi önemli bilgilerin istenmesinin temel nedeni de budur. Gerekli bilgilerin verilmesinden sonra alıma uygun bulunan katılımcılarla irtibat kurulmaktadır.

Wowwo Araba Alımlarında Kefil İstiyor Mu?

Yanıtı merak edilen sorulardan biri de kefillerle alakalıdır. Çünkü günümüzde haklı olarak kefil bulmak bir hayli zorludur. Wowwo senetle araba alımı yapmak isteyen müşterilerin için senetler açısından da gerekli yardımları gerçekleştirmektedir. Çünkü sistem tamamen müşteriye duyulan güvene bağlı olarak devam etmektedir. Yani kefil olmadan da araç alımı mümkündür. Bunun için araç alımlarından önce yukarıda bahsedilen aşamaların geçilmesi istenmektedir. Bahsedilen analizler neticesinde katılımcılar için belli kredi notları ortaya çıkarılmaktadır. Kredi notlarının rakamları Wowwo üzerinden araba alımları için bir hayli önemlidir. Çünkü hesaplanan kredi not oranları ödenmesi istenen peşinatın oranlarının belirlenmesi anlamına gelmektedir.

Wowwo kredisiz araba alımı konusunda kefil istememektedir. Ancak peşinat alımı, sistemin ilerlemesi için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Çünkü firma kendini ancak bu şekilde garanti edebilmektedir. Katılımcıların kredi notlarının yüksek olması haline ödeyecekleri peşinat oranları düşmektedir. Ayrıca minimum peşinat oranının üzerine çıkmak da müşterilerin ellerindedir. Peşinatların yüksek oranlardan ödenmesi demek imzalanacak olan senetlerin taksitlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması anlamına gelmektedir. Araçların senet ödemeleri için her defasında şubeye gitmek zorunluluğu da bulunmamaktadır. Firma, katılımcılarına bir IBAN numarası vermektedir. Katılımcılar ödemelerini verilen numaraya yapmaktadır. Son ödemenin ardından senetler kişilere teslim edilmektedir. Ödemelerin tamamlanması demek araçların kişilerin üzerine geçirilmesi anlamına da gelmektedir. Ödemeler bitene kadar araçlar Wowwo üzerinde kalmaktadır.