Otomobilen Nedir? Nasıl Araba Alınır?

Araba satın alımları son yıllarda özellikle alt ve orta gelir grupları için bir hayli sıkıntı oluşturmaktadır. Ekonomik olarak yaşanan zorluklar nedeni ile gerçekleşen sıkıntılar yüzünden pek çok birey ikinci el araçları tercih etmektedir. Otomobilen ikinci el araç alımlarında tercih edilebilecek olan firmalar arasında başı çekmektedir. Ayrıca Tunalar grup şirketleri arasında yer alan Otomobilen içerisinde ikinci el araç alımlarının yanı sıra satım ya da takas gibi imkânlar da bulunmaktadır. Bu sayede müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda karar vererek var olan ihtiyaçlarını geniş seçenekler kapsamında giderebilmektedir.

Otomobilen Neleri Garanti Eder?

Araç alım satım ve takas işlemlerinde en büyük sıkıntılar güvenirlikten kaynaklanmaktadır. Pek çok kimse bu neden yüzünden dolandırılarak paralarından olmaktadır. Ancak Otomobilen araç alımı ya da firmanın yaptığı diğer işlemler Tunalar güvencesi altında gerçekleşmektedir. 1989 yılından bu yana piyasada yer alan grup, mağduriyet yaşanmadan müşteri memnuniyeti elde edilmesini garantilemektedir. Üstelik şirket aracılığı ile araç alımı yapmak isteyen kişiler belli alanlarda da farklı garantiler elde etmektedir. örneğin firmanın satışa sunduğu araçlar ekspertiz garantisini içerisinde bulundurmaktadır. Böylelikle beğenilen araçlarda bireysel işlem görerek zaman kaybı yerine karar verme hızı artırılabilmektedir.

Otomobilen Hangi Marka Araç Alım Satımı Yapıyor?

Otomobilen araçları, şirketin kendine ait olan markalar zincirinden meydana gelmektedir. Zincir oldukça geniş olduğu için hemen her araç ihtiyacı firma üzerinden giderilebilmektedir. Üstelik sayılacak olan markaların modelleri ticari, lüks ya da ekonomik olarak sınıflandırılabilmektedir. Aynı şekilde araçlar benzinli, dizel, manuel ya da otomatik şeklinde de gruplara ayrılmıştır. Böylelikle müşteriler tercihleri doğrultusunda incelemelerini kısa süre içerisinde tamamlayabilmektedir. Sistem üzerinden alım, satım ya da takasının mümkün olduğu temel markalar; Jeep, Nissan, Renault, Peugeot, Citroen, Fiat, Kia, Ford, Volkswagen şeklindedir.

Otomobilen Üzerinden Nasıl Araç Alımı Yapılır?

Bireylerin Otomobilen nasıl araba alınır merakları için farklı yanıtların verilmesi mümkündür. Öncelikle firmanın beş farklı ilde beş ayrı şubesi bulunmaktadır. Şubeler; İstanbul, Ordu, İzmir, Samsun, Trabzon illerinde yer almaktadır. Bireyler araçları incelemek ya da sistem hakkında bilgi edinimi için doğrudan şubelere gidebilmektedir. Peki, sayılan illerde bulunmayan kişiler Otomobilen üzerinden araç alamayacak mı? Elbette ki firmanın her şehre araba satışı bulunmaktadır. Bu bağlamda firmanın özellikle 2.el araç satımı için açılan fuarlara katılım sağladığı bilinmektedir. Fuarlarda Otomobilen’e ait olan stantlardan bilgi alınabildiği gibi araç alımlarını gerçekleştirmek de mümkündür. Ayrıca günümüzde araç alımlarında internet siteleri büyük yardımcılardır. Firmanın kendine özel olan internet sitesi üzerinden alımlar yapılabilmektedir. Üstelik internet sitesinde, yeni gelen araçların güncel fotoğrafları, ekspertiz raporları, fiyatları, taksit seçenekleri ve akla gelen diğer detaylar yer almaktadır. böylece alıcılar online şekilde incelemelerini gerçekleştirmelerinden hemen sonra net kararlarını verebilmektedir.

Otomobilen Araç Alımlarında Avantaj Sağlıyor Mu?

İkinci el araç alım satım ve takasında Otomobilen avantajları anında fark edilebilmektedir. Öncelikle firmanın internet sitesi bu alanda bulunmayacak fırsatlar oluşturmuştur. İlgi duyulan araçların marka, model ya da türlerine göre ayrılması vakit kayıplarını minimuma indirgemektedir. Ayrıca araçların ekspertiz raporları olduğu gibi yayımlanmaktadır. Bu da kazalı araçları ya da bu gibi önemli ayrıntıları anında alıcılara sunmaktadır. Son olarak avantajlar arasında ödeme sistemleri de kendini göstermektedir. Çünkü firma, araç bilgilendirme ekranında alımlar için ne kadar peşinat ödenmesi gerektiğinden kullanılması gereken krediye kadar değişim gösteren ön bilgilendirmeler bulundurmaktadır. Ekstra bilgilendirmeler için yetkililerle anında görüşmeler de sağlanabilmektedir.