Mercedes – Benz’den Eylül Ayı Otomobil Kampanyası

Mercedes – Benz finansal hizmetler, Eylül ayı kampanyaları kapsamında gerek otomobil gerek ise ticari araçlarında avantajlı ödeme şartları ve uygun faizler sunuyor. Eylül ayına özel finansman seçenekleri ile sıfır kilometre otomobil alımlarında destek.

birevim faizsiz araba

Sıfır Km Araçlardaki Avantajlar

Mercedes – Benz finansal hizmetler tarafından

 • A serisi Hatchback ve Sedan marka için 240 bin liralık krediye yüzde 1,09 faiz oranı ile 12 aya kadar vade imkanı sunuluyor.
 • CLA ve yeni GLA için de Eylül ayına özel olarak yüzde 1,29 faiz oranı ile 270 bin liraya 36 ay vade seçeneği hazırladı.
 • Yeni GLB model için ise Mercedes – Benz finansal hizmetler tarafından hazırlanan Eylül ayı özel finansman seçeneğine 30 bin liraya 36 ay yüzde 1,29 faizli kredi imkanı.
 • C serisi otomobillerinde ise 300 bin lira krediye, yüzde 1,09 faizli 12 ay vadeli oldukça cazip kredi fırsatları tanınıyor.
 • E serisi Mercedes – Benz sahibi olmak isteyen müşteriler ise Mercedes – Benz finansal hizmetler tarafından Eylül ayına özel olarak hazırlanan ve kasko tercih edilmesi durumunda 400 bin liralık krediye 12 aya kadar vade ve yüzde 1,09 faiz oranı fırsatı sunuyor.

İkinci El Avantajları

Mercedes – Benz sertifikasına sahip ikinci el otomobillerde ise araç almak isteyenler, 48 ay vadeli yüzde 1,39 faiz oranında kredi desteğinden yararlanabiliyor. Mercedes – Benz’den Eylül ayı otomobil kampanyası ile Eylül ayı süresince esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödeme seçenekleri ile Vito sahibi olunabiliyor. Kasko tercih ettiği durumda Türkiye Benz, Vito sahibi olmak isteyen müşterileri için 150 bin lira krediye 24 ay vade ve yüzde 0,99 faiz avantajı sunuyor.

Yoğun Talep

Sprinter araç isteyen kullanıcılar ise kasko tercih ettikleri takdirde 150 bin liralık kredi için yüzde 0,95 faiz avantajı ve 24 ay vade seçeneğinden yararlanabiliyor. Fiyatlara ek olarak Mercedes – Benz, kaskoya özel yüzde 1,19 faiz oranı ile bin 948 liradan başlayan aylık ödemeler ile ikinci el araç alımları içinde farklı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Mercedes – Benz’ten Eylül ayı araba kampanyası, hem sıfır araçlar hem ikinci el araçlar hem de hafif ticari araçlarda gerek uygun faizleri gerek ise avantajlı ödeme koşulları ile yoğun talep görüyor.

 

 

İkinci El Kamyon Ve Çekicilerde Avantajlar

Avro ödeme seçeneğinde ise 75 bin avroya varan krediler için yüzde 0,04’den başlayan faiz oranları, 48 aya varan vade seçeneği ve bin 208 avrodan başlayan aylık ödeme imkanlarından yararlanmak mümkün. Mercedes – Benz’den otomobil kampanyası ile birlikte kamyon ve çekiciler için de avantajlı kampanyalar hazırlandı. İkinci el kamyon ve çekicilerde 48 ay vade ve yüzde 0,34’den başlayan faiz oranları ile 150 bin liraya varan kredi desteği sağlanıyor.

birevim

8 Comments

 • Mercedes’in kampanyaları gerçekten güzel ancak bütçesi olana 🙂

 • Mercedes’in kampanyaları devam etmiyor galiba sitesinde şu an çok cüzi kampanyalar var arabanın 3’te bir fiyatına kredi veriyor kampanyada

  • Merhaba Nazlı Hanım,
   Piyasada sıfır araç kıtlığı olduğundan göze çarpan kampanya bulmak çok zorlaştı.

 • Mercedes çok güzel kampanyalar yapıyor ancak araç olmadığından kampanyalar kısa sürede bitiyor

  • Merhaba Derya Hanım,
   Mercedes Benz her ay için kampanyalarını açıklamaktadır. Ekim ayı kampanyaları da ay sonuna kadar geçerlidir.

  • Merhaba Yakup Bey,
   Mercedes Benz Her ay için kampanyalarını açıklıyor sitesinden.

Leave a Comment

18 + five =