Normalleşme Süreciyle İlk Araba Kampanyaları Geldi! Faizsiz Kredi, İndirimli Fiyatlar, 3 Ay Erteleme

Normalleşme sürecine girilmesi ile birlikte araba firmaları kampanyalar ile vatandaşların yüzünü güldürdü. İlk indirimli araba kampanyaları ile insanların kolay bir şekilde araç sahibi olması isteniyor. Türkiye’de bulunan çok sayıda araç firması, beğenilen ve ilgi gören modeller için özel indirimler sunuyor. Yeni araç kampanyalarının ilan edilmesi ile vatandaşlar araç almaya yöneldi. Kredi kullanımları için kişiler düşük faizlerden ve faizsiz özel kredilerden bile faydalanabiliyor. Yüksek limiti olan ve uzun vadeyle geri ödenen krediler vatandaşların araba sahibi olmaya sıcak bakmasına neden oldu. Kampanyaları düzenleyen önde gelen araba markaları arasında Hyundai, Honda, Opel, KIA ve Nissan yer alıyor.

birevim faizsiz araba

5 Bin TL’ye Kadar İndirim Kazanabilirsiniz

Nissan tarafından yapılan duyuruya göre, araç almak isteyen kişiler, Nissan Qashqai modeli için 5 bin TL indirim kazanabiliyorlar. Nissan X Trail için de indirim kampanyası bulunuyor. Bu marka ve model araçlar Türkiye’nin prestijli arabalarının başında geliyor. Qashwai için vatandaşlar 5 bin TL indirim kazanırken, X Trail için 3 bin TL indirim kazanılabiliyor. Fiyat avantajı ile Nissan’da araç sahibi olabilirsiniz.

Uygun Kredi Koşullarında Kredi Kullanarak Araba Sahibi Olabilirsiniz

Nisaan tarafından yapılan diğer kampanyaya göre Nissan Micra satın alımlarında 40 bin TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün oluyor. Kredi vadesi 18 ay olarak belirlenmiştir. Faiz oranı ise yüzde 0.59 olarak ilan edildi. Kredi kampanyası Nissan Navara için de geçerlidir. Navara için vatandaşlar 80 bin TL kadar krediyi yine 18 ay vade ile kullanabiliyorlar. Üstelik faiz oranı yüzde 0,59’dur.

KIA Aracınızı Şimdi Alın, Ödemesini Yapmaya Ağustos’ta Başlayın

KIA, müşterilerine özel sıfır araba kampanyası başlatmıştır. Bu kampanyada kişilerin önce aracı almaları ancak ödemelerini Ağustos ayına kadar erteleme şansı bulunuyor. Kampanya Sportgage modeli için geçerlidir. Kredi kullanmak isteyen kişiler için faiz oranı yüzde 0,69 olarak belirlenmiştir. Üstelik 18 ay vadeli kredi kullanmak 70 bin TL limit ile mümkündür!

Honda Marka Aracınızı Düşük Faizle Satın Alabilirsiniz

Normalleşme sürecinde kampanya duyurusu yapan markalardan bir tnaesi de Honda’dır. Honda sıfır araç alımları için yeni Civic Sedan modeli için kampanya hazırladığını resmi internet sitesinde duyurmuştur. Hem de vatandaşlar 60 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanınız bulunuyor. Honda için geri ödeme yaparken faiz oranı yüzde 0,49’dur. Bu sayede ger ödemenizi oldukça uygun bedellerden yaparak kolay bir şekilde araç sahibi yapabilirsiniz. Honda tarafından düzenlenen diğer kampanyalardan haberdar olmak ve bu kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Honda yetkili araç satış merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

birevim

6 Comments

  • 3 ay ertelemeli ve faizsiz kredi seçeneği gerçekten çok güzel, imkanı olanlar için değerlendirilebilecek bir durum 🙂

  • Bu tarz kampanyaların yapılması gerçekten çok önemli vatandaş için, ufak bir nefes almalarını sağlıyor bu tarz kampanyalar

  • Bu tarz kampanyaları çok iyi yaptılar ancak pandemi devam ediyor hali hazırda pek kampanya yok

    • Merhaba Yasin Bey,
      Şuan piyasada sıfır araç sıkıntısı olduğundan aktif kampanya bulmak zorlaştı.

  • Araç olmadığı için güzel bir kampanya da yok, çok hızlı tükeniyor gelen stoklar

  • Araba kredilerine erteleme fikri gelmesi gerçekten güzel, keşke bu tarz kampanyaları devam ettirseler

Leave a Comment

1 × two =