Katılımevim Araba Nedir? Nasıl Araba Alınır?

birevim faizsiz araba

Bugüne kadar binlerce insanın faizsiz finansal çözümlerle ev sahibi olmasını sağlayan Katılımevim; tüketicilerin diğer ihtiyaçlarını da karşılayarak oldukça avantajlı koşullarla araba alma imkanı sunmaktadır. Bu noktada, Katılımevim araba alma kampanyaları; her yaştan ve ekonomik koşuldan insanların beğenisini toplamaktadır. Katılımevim; sunmuş olduğu araba alma kampanyaları sayesinde araba almanın bir lüksten ziyade ihtiyaç olduğunu insanlara hatırlatmıştır. Sıfır faizli araba alma şansını sizlere sunan Katılımevim’in neler vaat ettiğine yakından bakmaya ne dersiniz?

Katılımevim Araba Sistemi Nasıl İşler?

Faizsiz ev ve araba finansmanı sağlayan Katılımevim; sıfır faizli araba almak isteyenlere özel olarak geliştirdiği çözümler sayesinde büyük beğeni toplamaktadır. Katılımevim araba alma fırsatını her ekonomik gruptan insana sunmaktadır. Bu sayede, dar gelirli insanların da araba sahibi olmasını sağlamaktadır. Peki nasıl?

Katılımevim araba alma sistemine katılmak isteyenlerin her şeyden önce satın almak istedikleri arabaları belirlemesi gerekmektedir. Ardından, bütçelerine uygun olarak aylık ne kadarlık ödeme yapabilecekleri konusunda karar vermeleri istenmektedir. Bu kararın ardından tüketicilerin aylık taksit tutarlarına (vade) uygun gruplara katılmaları söz konusu olacaktır.

Senetle Araba Almanın Yeni Yolu Birevim

Katılımevim araba alma sisteminin nasıl işlediğini bir örnekle açıklayabiliriz. 30 bin TL tutarındaki bir arabayı peşinatsız ve faizsiz olarak alma şansına sahip olabilirsiniz. 30 kişilik bir gruba katılarak 30 ay vade sonucunda ödemelerinizi tamamlamış olursunuz. Bu noktada, aylık taksit tutarlarınızın bin TL olacağını söylemek gerekir. Katılımevim; sizden yalnızca düşük miktarlı bir katılım bedeli almaktadır. 30 bin TL tutarındaki bir araç için 2019 yılında 2.400 TL katılım bedeli alınmıştır. Buna göre, bu örnekteki tüketicinin arabasına yalnızca 32.400 TL ödeyerek kavuştuğunu söyleyebiliriz. Bankalardan alınan faizli kredili bir sistemde bu tutarın minimum 45 bin TL olacağı aşikardır.

Katılımevim Araba Peşinat İstiyor Mu?

Katılımevim sistemine katılmak isteyenlerin herhangi bir peşinat ödemesine gerek yoktur. Herkesin bildiği gibi bankadan kredi çekerek araç satın almak istediğinizde belirli bir peşinat bedeli ödemeniz istenmektedir. Bu noktada, aracın tamamı için kredi çekmeniz mümkün olmamaktadır. Ancak, Katılımevim’de kesinlikle peşinat zorunluluğu bulunmaz.

İsteyen tüketicilerin peşinat ödemesine izin verilmektedir. Bu noktada, ödenen peşinat tutarının aracın toplam değerinden çıkarılmasının ardından kalan tutar için yine taksitlendirme yoluna gidilmektedir. Ancak, Katılımevim sisteminde peşinatsız finansal çözümlerin de çok uygun aylık taksitlere sahip olduğunu bir kere daha hatırlatalım!

Katılımevim Araba Şikayet Var Mı?

Katılımevim; faizsiz ve peşinatsız ev veya araba almak isteyenlerin en çok tercih ettiği firma olarak bilinmektedir. Bir başka deyişle, bu şartlarla hizmet sunan diğer firmalara kıyasla daha popülerdir. Bu noktada, Katılımevim araba alma sisteminden faydalanan insanların olumsuz görüş bildirmediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Katılımevim sitesinde kısa yoldan araba sahibi olmuş insanların röportajlarını dinleyerek firmanın hizmet kalitesini görebilirsiniz.

birevim

18 Comments

 • Peşinat zorunluluğu var mı sistemde? Bir de en fazla kaç taksit yapabiliyorlar?

  • Merhaba Hasan Bey,
   Peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır. Taksit sizin ödeme durumuna göre değişmektedir.

 • Araba almayı düşünüyorum, Katılımevim sisteminde peşinat zorunluluğu var mı?

 • Araç teslimat tarihi çekilişle mi belli oluyor direk teslim tarihli peşinatlı sistemleri var mı?

 • Katılımevimden birkaç arkadaşım araba için kayıt oldular ve araçlarını kısa sürede teslim aldılar bence güvenilir bir firma

 • Peşinatsız araba sahibi olabilmek günümüzde çok zor, ancak Katılımevim le gerçekten mümkün, abim araba aldı bu şekilde 🙂

 • Katılımevim sektörde iyi ilerliyor, araba konusunda baya bir müşterisi var 🙂

 • Katılımevim araba sistemi konusunda bence baya başarılı ilerliyor, reklamlarını da görmeye başlıyorum yavaş yavaş

 • Katılımevim araba sisteminde bence başarılı ama rakiplerini geçmek için iyi bir kampanya yapması lazım

 • Faizsiz araba sahibi olabilmek bence günümüzün en büyük nimetlerinden biri 🙂

 • Faizsiz araba alabilmek için güzel fırsatlar var günümüzde, peşinat zorunluluğu var mı katılımevim de? 🙂

  • Merhaba Süleyman Bey,
   Katılımevim’de peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır.

 • Ben 15 bin tl pesinatla arac almak isdiyorum 50 bin tl arac almak isdiyorum kac ay icinde teslim alabilirim

Leave a Comment

12 − five =