Destekarabam Nedir? Nasıl Araba Alınır?

birevim faizsiz araba

Araba almak adına farklı finansal çözümler arıyorsanız sizin için en doğru adres Destekarabam olacaktır. Bugüne kadar binlerce insanın araba sahibi olmasını sağlayan bu sistemin sayısız avantajı bulunmaktadır. Faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz ve vade farksız araba sahibi olmak adına Destekarabam’ı tercih etmelisiniz. Gelin hep birlikte bu sistemin avantajlarından bahsedelim!

Destekarabam Araba Sistemi Nasıl İşler?

Destekarabam araba sistemine dahil olduğunuz takdirde sayıları binlerle ifade edilebilen aile fertlerinden birisi olma şansını elde edersiniz. Bu sisteme katılan herkesin birbirinden destek alarak beraber büyüdüğünü söylemek gerekir. Sınırlı imkanlarla araba almak isteyen bilhassa dar ve orta gelirli vatandaşlar için en uygun ekonomik seçenekleri sunmaktadır.

Destekarabam araba alma sistemine dahil olmak için öncelikle hangi arabayı satın almak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından, almak istediğiniz arabaya uygun bir ödeme planı belirlenir. Bu noktada, 36 aydan başlayarak 120,180,360 aylık vade seçeneklerinin olduğunu söylemek gerekir. Destekarabam araba alma sistemi çok basit bir şekilde ilerlemektedir. Söz konusu vade seçenekleri aynı zamanda ödeme grubunda bulunan kişi sayılarını ifade etmektedir. Bu noktada, satın almak istediğiniz arabanın fiyatını kaç ayda ödeyebileceğinize göre bu gruplardan birisine katılırsınız. Ardından, ödemelerinizi düzenli olarak yapmaya başlarsınız.

Satın almak istediğiniz araca dair bu hususları belirledikten sonra karşılıklı sözleşme imzalarsınız. Noter huzurunda yapılan çekilişin ardından arabanıza ne zaman sahip olacağınızı öğrenmiş olursunuz. Destekarabam; istediğiniz arabayı satın almanız için gerekli finansman tutarını size sunmaktadır. Bu sayede, çekilişin ardından size sıranın gelmesiyle finansmanı elde ederek arabanızı satın alabilirsiniz. Arabanıza sahip olmanızın ardından aylık ödediğiniz taksit tutarları; %10 civarında arttırılmaktadır. Bu sayede, ödemeleriniz hızlı bir şekilde bitmektedir. Ancak, Destekarabam sisteminde ödemelerde sıkıntı yaşayan tüketicilere kolaylıklar sunulmaktadır. Aylık taksit tutarlarının değiştirilmesi veya durdurulması gibi hususlar bulunmaktadır.

Destekarabam Araba Peşinat İstiyor Mu?

Destekarabam sistemine katılmak için herhangi bir peşinat ödemesi yapmak zorunda değilsiniz. Bu sistem; araba almak için elinde yeterli miktarda nakit tutarı olmayan tüketiciler için tasarlanmıştır. Bu noktada, peşinatsız araç sahibi olmak isteyenler, gönül rahatlığıyla sisteme katılabilirler. Ancak, isteyen tüketicilerin peşinat vermesi söz konusu olabilir. Peşinat sayesinde aracın tutarının belirli bir kısmı ödenmiş olacaktır. Geri kalan tutar için ise yine taksitlendirmeler yapılacaktır. Ancak, peşinat vermenin zorunlu olmadığını, peşinat veremeyecek durumda olanlar için uygun seçeneklerin olduğunu tekrar söyleyelim!

Destekarabam Araba Şikayet Var Mı?

Destekarabam sayesinde araba almak isteyen ancak elinde nakit parası olmayan kişilerin hayalleri gerçek olmuştur. Bu sisteme her geçen gün yeni insanlar katılmaktadır. Bu noktada, internette araştırma yaptığınız takdirde Destekarabam hakkında herhangi bir olumsuz görüşün olmadığını göreceksiniz. İnsanlar, bilhassa noter önünde yapılan çekilişlerle araç sahibi olacak kişilerin belirlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirmektedirler.

birevim

7 Comments

 • Araba almayı düşünüyorum da Destekarabam da peşinat zorunluluğu var mı acaba?

  • Merhaba Abdullah Bey,
   Destek arabamda Peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır.

 • Destekaraba sisteminde peşinat zorunluluğunun olmaması gerçekten çok iyi, peşinat vermeden taksitle faizsiz araba sahibi olabiliyorsunuz 🙂

 • Destekarabam’a başvurduktan ne kadar süre sonra aracımızı teslim alıyoruz?

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Aracınızı ne zaman alacağınız katıldığınız gruba göre belirlenmektedir. Ayrıntılı bilgi için Destekevim ile görüşebilirsiniz.

 • Destekarabam sayesinde abimde araba sahibi olmuştu, biraz bekletiyorlar ama değiyor inanın:)

 • Destekarabam sektörde gerçekten çok iyi yer edinmiş bir firma, araba konusunda başka bir yere gitmenizi önermem

Leave a Comment

3 × 4 =