100 Bin Liraya Araba Arayanlar İçin 100 Bin TL’ye Kadar Sıfır Otomobiller Listesi

Kimi zaman araba değişikliği kimi zaman araba almak isteyen kişiler araç bulmakta zorlanıyor. 100 Bin liranın altında araba bulamıyorum diyenler için araba fiyatları listesi hazırladık. Sizde istediğiniz aracı buradan bulma imkanına sahip olabilirsiniz. İkinci el almak yerine 100 bin liraya sıfır araç sahibi olma imkanını kaçırmayın!

birevim faizsiz araba

100 Bin liranın altında sıfır araba bulamıyorum mu diyorsunuz! O zaman bu haberimiz size göre. Her yıl olduğu gibi bu yılda araba fiyatlarında belirli zamanlarda düşüşler oluyor. Bunun yanı sıra arttığı zaman dilimi hiç işimize yaramıyor. Peki, uygun fiyata sıfır aracı nereden bulurum? Türkiye’de otomobil pazarı fiyatları oldukça yüksekken yılın son aylarında araba fiyatlarında düşüşler gözleniyor. Öncelikle araba almak için yılın son aylarını takip edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra 2019 yılında araç satışları bir önceki yıla göre düşüş gözlendiği söylenmekte. Elinizde belirli miktarda birikmiş paranız var ve buna uygun araç sahibi olmak istiyorsanız hangi araçlara bakmalısınız? 100 bin liranın altında hangi araçlar var gelin birlikte bakalım. Uygun fiyata araba almak istiyorsak hangi marka ve model araçlara bakmalısınız sizler için derledik.

DACİA ve FiAT Fiyatları

Araç istek ve satışlarına baktığımızda son zamanlarda en çok satılan markanın DACİA ve FİAT olduğu gözleniyor. 100 bin liraya araç almak isteyenlerin baktığı araçların çoğu benzinli ve baz donanımına sahip araçlar oluyor. Hafif ticari araçlar ise dizel motorlara sahip araçlar diyebiliriz. Otomatik şanzıman isteyenler için seçenek oldukça dar.

Bu durumda minik ve küçük sınıflara sahip araçların daha çok tercih edildiği dikkatimizi çekiyor. Kompakt sınıfta araç almak istiyorsanız fiat egea veya opel astraya bakmanızı öneririm. Yok ben SUV araç istiyorum derseniz Dacia Duster tercih edebilirsiniz. Bu anlamda 100 bin liranın altında dacia, fiat ve ford bakabilirsiniz. Bunları takip eden opel, nissan ve Renault olurken Wolswagen, Toyota 100 bin liranın üstüne biraz çıkabiliyor. Tabi söylediğimiz markaların modellerine göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor.

birevim

Leave a Comment

1 + six =