Yeni BMW X1 İncelemesi

Her zaman pazarın en sevilenleri arasında yer alan BMW X1 modeli, SUV denilince akla ilk gelenlerden. X1 aslında 2009’dan beri üretilen bu compakt SUV modeli.  İlk BMW x1 in 2009  yılında piyasaya sürülmesinin ardından on yıl geçti. Ancak, BMW markası çok sevilen compakt SUV’u X1’i sürekli tazeledi ve yeniledi. Tasarım, konfor ve teknolojik anlamda, on yıl içinde büyük değişimler yaşandı.  Peki, 2019 BMW X1 nasıl bir model, hep birlikte inceleyelim.

birevim faizsiz araba

2019 BMW X1 Nasıl Bir Araç

İlk olarak dış görünüşünden bahsedelim. BMW X1 2019 versiyonu diğer modellere göre farklı tasarımlar sunuyor. Aracın ön ve arka tasarımlarında dikkat çeken tasarımlar görülüyor. Üç yeni renk eklenen araçta,  Jucaro Bej Metalik rengi, Misano mavi metalik rengi ve Ultra İndivudual Storm Bay Mavi Metalik rengi kullanılmış. İç mekanda Parlak shadow döşeme kullanılmış olması da önemli bir ayrıntı.

BMW X1 in arka koltukları üç bölüm olarak katlanabilir olarak tasarlanmış. Araç arka bagaj eller serbest teknolojisine sahip. Yükleme ve boşaltma ergonomisi gayet iyi.

3 ve 4 silindirli BMW TwinPower turbo motor ile dikkat çeken model, akıllı 4 tekerden çekiş sistemi de ilk fark edilenler arasında. BMW x1’de X Line, Sport Line, M Sport şeklinde üç farklı donanım sunuluyor.

Euro6 Uyumu

Tüm dizel ve benzinli motor seçenekleri Euro 6 normlarına uygun olarak üretilen BMW X1, Avrupa pazarının gözdelerinden bir araç. Dizel BMW X1, Euro 6 normlarına uygun dizel SUV arayanlar için güzel bir seçenek haline geliyor.

 

birevim

Leave a Comment

fifteen + 19 =