Volkswagen 2019 Kampanyaları

birevim faizsiz araba

2019 yılının son aylarında sizi bir Volkswagen sahibi yapacak cazip kampanyalardan haberdar olun. Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı olacak satış sonrası fırsatlardan da yararlanmak için Volkswagen Yetkili Satıcılarına uğramanız yeterli. İlginizi çeken kampanyaya veya fırsata hemen başvurmak ya da detaylı bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz. Volkswagen’in birçok kampanyası hakkında detaylı bilgileri bulabileceğimiz yazımızdan da faydalanabilirsiniz. Şimdi gelin kampanyalara kısa bir göz atalım.

Yeni Passat’ta Lansmana Özel Fiyatlar

Yeni Passat’ta lansmana özel fiyatlar ve hurda desteğinden yararlanabilmek için Volkswagen yetkili satıcılarına uğrayın. Anahtar teslim fiyat listelerinin üzerinden uygulanacak özel Volkswagen fırsatları hakkında bilgi alın.

Volkswagen’in Hurda İndiriminden Faydalanın

Yıllardır kullandığınız ve artık iyice eskiyen aracınızla vedalaşma zamanı. Eğer 16 yaş ve üzeri bir araca sahipseniz, aracınızı hurdaya çıkarma fikrini düşünebilirsiniz. 15.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından faydalanmak için son günler. Eski aracınızı yepyeni bir Volkswagen ile değiştirmek için 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihlerini kaçırmayın. Volkswagwn  hurda desteği hakkında detaylı bilgi almak için Volkswagen Yetkili Satıcılarına uğrayın.

* 2018 Hurda Yasası düzenlemesine göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi, satın almak istediğiniz aracın vergi matrahına (vergi öncesi fiyatına) göre farklılık gösterebilmektedir. Buna göre;

 • Vergi matrahı 70.000 TL ve daha altında olan araçlar için 15.000 TL,
 • Vergi matrahı 70.000 TL ile 120.000 TL arasında olan araçlar için 12.000 TL,

vdf Kredi Kampanyası

İstediğiniz Volkswagen modeline sahip olmak için, Volkswagen Finans’tan %1,65 avantajlı faiz oranıyla kredi imkanını kaçırmayın. Bunun için yapmanız gereken araç kredinize, Volkswagen’inizi ilk günkü gibi korumanıza yardımcı Hep Yeni Paketi’nden iki yenilikçi sigorta ürünü eklemeniz yeterli olacaktır.

Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %1,65, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %1,70’lik faiz oranları uygulanmaktadır.

Kredi kampanyası, 6-60 ay vade seçeneklerinde, Hep Yeni Paketi kapsamında iki sigorta ürünüyle birlikte alınacak Volkswagen binek araçlar için geçerlidir. Hep Yeni Paketi, 4 yıl garantiyi (Volkswagen Garanti Plus), 1 yıllık kaskoyu ve %1,70 – %1,65 arasında değişen kredi faiz oranını kapsar. Hep Yeni Paketi kapsamında sadece bir sigorta ürünü alındığı takdirde kredi faiz oranı, 6 ila 48 aylık vadeler için %1,67, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,72 olarak uygulanır. Herhangi bir sigorta ürünü alınmadığı takdirde uygulanacak faiz oranları ise 6 ila 48 aylık vadeler için %1,70, 48 ila 60 aylık vadeler için %1,75 şeklindedir. 60 ay vade seçeneği Tüzel ve Vergi Levhasına sahip bireysel başvurularda geçerlidir.

Volkswagen AutoCredit

Yeni bir Volkswagen sahibi olmak yeni kampanyalarla çok kolay. Volkswagen AutoCredit’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı, kendi belirleyeceğiniz peşinat ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın ve Polo’nuzu 1.569 TL’den, Golf’ünüzü 2.147 TL’den, Passat’ınızı 2.482 TL’den ve Tiguan’ınızı 2.418 TL’den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın.

Bütün taksitleriniz bittiğinde ise kalan balon ödemeyi isterseniz tek seferde, isterseniz 12 ay daha vade yaparak ödeyin. Böylece Volkswagen’inize sahip olun. İsterseniz de balon ödemenize karşılık, yüksek geri alım değeri ile Volkswagen’inizi sizden geri alalım ve yerine yepyeni bir Volkswagen verelim, Volkswagen’iniz hep yeni kalsın!

Bu kampanyadan yararlanarak, tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın garantisini 1 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerinde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve 1 yıllık Volkswagen Kasko Paketine de sahip olacaksınız.

vdf Deal ile Kiralama

Volkswagen şirketiniz için 18 aydan 47 aya kadar operasyonel kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. vdf deal ile; aylık sabit taksitlerle sürpriz ödemelerin önüne geçer, ikinci el riski taşımaz, nakit akışınızı etkilemez, kredibilitenizi düşürmez ve vergisel avantaj sağlarsınız.

Periyodik Bakım ve Onarım, Sigorta ve Hasar Yönetimi, Lastik Değişim ve Depolama, Yedek Araç, Yol Yardım, OGS/HGS Yönetimi ve Motorlu Taşıtlar Vergisi hizmetleri ile vdf deal ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Bunların dışında, vdf filo Sürücü Mobil Aplikasyonu ile aracınız için yol yardımı talebinde bulunabilirsiniz. Servis ve lastik işlemleri için randevu talep edebilir, ihtiyacınız olan dokümanlara ulaşabilir veya yeni kiralamak istediğiniz araç için teklif isteyebilirsiniz.

ZUBİZU Servis Kampanyası

Eğer 2 yaş üzeri bir Volkswagen Binek Araç modeline sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya detayları ise:

 • 3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %15 indirim (motor yağlarında indirim bulunmamaktadır)
 • 4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %25 indirim, motor yağlarında %16 indirim
 • 7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %30 indirim, motor yağlarında %16 indirim tavsiye edilmektedir.

Ayrıca, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımlarını Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıran Volkswagen sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye edilecektir.

Tüm bunların dışında, anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit fırsatı da yine Volkswagen Yetkili Servislerinde sizleri bekliyor.

 • Bu kampanya 2 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Aracın yetkili servise gireceği tarih itibariyle trafiğe çıkış tarihinin üzerinden 2 yıldan daha fazla geçmiş Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir. Kampanya koşullarına uyan ZUBİZU üyeleri bu fırsattan yararlanabilirler.
 • Tavsiye edilen indirim oranları; mekanik ve elektrik tüm yedek parçalar, mekanik ve elektrik atölye işçiliği ile Michelin, Goodyear, Bridgestone ve Lassa markalı lastikler için geçerlidir. Continental marka lastiklerde ise 2 yaş üzeri tüm Volkswagen Binek Araç modellerine %16 indirim sunulmaktadır. 3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerinde, motor yağlarında indirim bulunmamaktadır.
 • Mobilite Hizmet Paketi, ücretsiz acil servis ve çekici hizmetini kapsamaktadır.
 • Doğuş Otomotiv, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Yabancı plakalı araçlar için geçerli değildir.

vdf Servis Kredisi

Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıracağınız 3.500 TL’den 20.000 TL’ye kadar tüm bakım, onarım, mekanik ve parça değişim hizmetleri için kullanabileceğiniz %2,29 faizli servis kredisi sizi bekliyor.

 • Servis faturasının %10’u kadar peşinat alınması gereklidir.
 • vdf Servis Kredisi ürünümüzden tüm bireysel, bireysel vergi levhalı ve tüzel müşterilerimiz yararlanabilmektedir.
 • Minimum 3.500 TL, maksimum 20.000 TL tutarında kredi kullanılabilmektedir.
 • Vade aralığı 3 ila 12 ay arasında olup; faiz oranı aylık %2,29 olarak uygulanacaktır.
 • Kullanılan kredi için servis işlemine tabi tutulan araç üzerine rehin konulacaktır. Aracın farklı bir kurumdan rehinli olması durumunda kredi kullanımı yapılamayacaktır. Aracın vdf rehinine sahip olması durumunda araca ikinci bir vdf rehini konulabilecektir.

* Kredi masrafları: Bireysel müşteriler için BDDK limitleri dahilinde kredi tutarının %0,5’i + BSMV, bireysel vergi levhalı ve tüzel müşteriler için minimum 250 TL olmak üzere, kredi tutarının %2’si.

ZUBİZU ile Shell’den Yakıt Aldıkça 5 Kat Kazandıran Kampanya

ZUBİZU mobil aplikasyonu üzerinden kampanyaya katıldıktan sonra 25 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında her yakıt alımında 5 kat Smart Puan kazanacaksınız.

Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yakıt alımınızı takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız Shell Smart Puanlarınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek. Bu puanların karşılığında anlaşmalı tüm Shell istasyonlarından yakıt alabileceksiniz.

Shell Smart Puanlarınızı harcamak çok kolay. Smart Puanlarınızla programa dahil Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

10 + thirteen =