Tamamı Senetle Araba Alma Fırsatı

birevim faizsiz araba

Senetle araba almak günümüzde çok fazla kullanılan bir yöntem değildir. O nedenle insanlar bu yönteme yabancı kaldıklarından tam olarak ne yapacaklarını bilmiyor. Bu yöntemde farklı şekilde satışlar yapılabilmektedir. Aracın bedelinin yarısını ödeyip geri kalanı senetle ya da hiç peşinat ödemeden hepsini düzenli olarak senetle almak mümkün olabilir.

Tabi burada önemli olan nokta senetle araba almak için hangi firmayı tercih edeceğiniz olacaktır. Hiç ödeme yapmadan tamamını senetle taksit yaparak ödeme fikri cazip gelse de bu yöntemde ağır noktalar vardır. En azından genel kanı bu şekildedir. Çünkü genelde oto galeriler bu tarz satışlarda aracın üzerine çok ağır farklar özellikle de uzun vadede koymaktadır.

Tamamı Senetle Araba Almanın Önemli Noktaları

Senetle araba alırken hiç peşinat ödemeniz mümkün değil ve hepsini 12,24 veya 60 ay gibi vadeler ile yapacaksanız tercih edeceğiniz satıcı çok önemlidir. Galeriler bu yöntemi günümüzde çok az tercih ediyor. Bu yöntemi tercih eden galerilerse karşısında ki insana güvenmediği ve daha fazla para kazanmak istediği için yüksek bir fark koyuyor.

Ancak bazı firmalar bu yöntemde katılımcı bir yol izlemeyi de tercih ediyor. Burada sizin hangisini tercih edeceğiniz devreye giriyor. Yıllardır bu işi yapan galerileri mi yoksa kurumsal bir yapıya sahip olan, güçlü sermaye desteğiyle iş yapan bir firmayı mı tercih edeceğinizi karar vermeniz gerekiyor.

Tamamı Senetle Araba Satan Kurumsal Firma

Senetle araba almak fikrini aklınıza koyduktan sonra en doğru işlem doğru adrese yönelmek olacaktır. O adrese bir kez yönelenler doğru adımı atarlar. İster peşinat ödeyerek isterseniz yani tamamını senetle ödemek gibi fikirlerinize açık yapıları ile yardımcı olurlar.

Birevim bu noktada karşınıza çıkabilecek en güvenilir ve sağlam yapılardan birisidir. Farklı ödeme yöntemleriyle istediğiniz şekilde ödeme yaparak ve fark ödemeden senetle araba almanız mümkün olacaktır. Tek yapmanız gereken ülkemizin birçok şehrinde şubesi bulunan, şubenin olmadığı şehirlerde telefon aracılığıyla yardımcı oldukları için herkes bu imkandan rahatça bağlantı kurarak yararlanmayı başarabilmektedir.

birevim

5 Comments

  • Aracın tamamını senetle alabilmek günümüzde büyük bir fırsat, imkanjı olanlar kaçırmasın bence

  • Aracın tamamına kredi çıkmadığı için tamamına senetle almak gerçekten çok güzel

  • Senetle araba almak gerçekten çok iyi, güvenilir bir yerde bulduysanız kaçırmayın

  • Senetle araba satışı çok iyi, peşinatsız kredisiz araç almak günümüzde çok iyi 🙂

Leave a Comment

5 × one =