Senetle Vadeli Araba Sahibi Yapan Birevim

birevim faizsiz araba

Senetle araba almak günümüzde mantıklı seçimlerden birisidir. Birevim güçlü sermaye yapısı, sağladığı avantajlı sistemleri sayesinde tüm müşterilerine en uygun şekilde araba alma imkanı sunuyor. Sadece TC vatandaşı olanların yararlanabileceği bu hizmet sayesinde istediğiniz modeli belirleyip, kuruma başvurunuzu yapmanız araca sahip olmanız için yeterli olacaktır.

Bu yöntem sayesinde hiç peşinat ödemenize de gerek yoktur. Tabi isterseniz ödeme de yapabilirsiniz. Ardından en az 60 aya kadar taksit imkanını tercih etmeniz de mümkün oluyor. Tüm bu hizmetlerin karşılığı olan firma müşterilerinden sadece belirli bir komisyon oranı talep ediyor. Bu oran aracın bedeline göre değişecek bir miktar olarak tahsil ediliyor.

Birevim Senetle Araba Alma Yöntemleri

Senetle araba almayı düşünenler için doğru adres olarak Birevim öne çıkıyor. Firma farklı araba alma yöntemlerini müşterilerine sunuyor.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi, sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 2, serbest planlı tasarruf yöntemi gibi yöntemlerle sizlere araba alma imkanı firma tarafından sunuluyor. Bu yöntemlerden hangisini tercih edeceğinize karar vermeden önce detaylarınızı öğrenmeniz gerekiyor. Firmanın deneyimli personeli ister şube ziyaretlerinde isterseniz de telefonla aramalarınızda sizlere bu konuda gerekli bilgiyi veriyor.

Senetle araba almak isteyenlerin aklına takılan tüm sorular kısa sürede cevaplanıp, ardından izlenecek olan yöntem anlatılarak onların rahatlaması sağlanıyor. Amaç en doğru  ve en hızlı şekilde yardımcı olmak olarak görülüyor.

Birevim Senetle Araba Almak

Senetle araba almak isteyenlerin ilk durağı olarak Birevim görülüyor. Ülkemizin birçok yerinde şubesi bulunan firma, sunduğu avantajlı yöntemlerle dikkat çekiyor. Tüm bunların yanında araç almak isteyen, banka kredisi ile uğraşmak istemeyen ve oto galerilerinin yüksek farklarından bıkanlar için en düşük maliyetle bu imkanı sunuyor.

Sunulan imkandan herkes yararlanabiliyor. Sizden istenilen şeyleri yerine getirmeniz, alınacak aracın rehinli olması ve tüm detayların özel sözleşmede belirtilmesiyle aracı almanız isteniyor. Uzun vadeler, peşinatlı ya da peşinatsız alım yöntemleri gibi çok farklı seçenekler sunuluyor. Amaç başvuru da bulunan herkesin mutlu olmasını sağlamak olarak görülüyor.

birevim

5 Comments

  • Araba fiyatlarının yüksek olduğu bu dönemde, senetle araç sahibi olabilmek gerçekten çok güzel

  • Birevimden arkadaşım araba sahibi oldu ve taksit taksit ödemeyle faizsiz araba sahibi olabiliyorsunuz

  • Senetle araba alabilmek gerçekten güzel bir nimet günümüzde hele bu fiyatlar uçukken 🙂

  • Birevim firmasından ablam araba sahibi olmuştu, bende başvurdum bakalım ne zaman çıkacak sıra 🙂

Leave a Comment

15 − 2 =