Hedefevim Araba Nedir? Nasıl Araba Alınır?

birevim faizsiz araba

Araba almak; birçok insanın hayalidir. Ancak, günümüz ekonomik koşullarında insanların araba alması kolay değildir. Araba almak isteyenlerin nakit parasının olması gerekir. Nakit parası olmayanlar ise kredi almayı tercih ederler. Ancak, taşıt veya ihtiyaç kredilerinin faiz oranlarının çok olmasının yanı sıra birçok kişi faizli sistemlerden faydalanmak istemeyebilir. Bu gibi hallerde, tüketicilerin farklı finansal çözümler aradıkları bilinmektedir. Hedefevim; tüketicilerin en uygun ekonomik koşullarla araba sahibi olması adına kurulmuş bir organizasyondur.

Hedefevim Araba Sistemi Nasıl İşler?

Hedefevim; araç sahibi olmak isteyen herkesin faiz, vade farkı ya da ekstra maliyetler olmadan bu amaçlarına ulaşmasını sağlamaktadır. Tüketicilerin küçük birikimlerinin büyük tasarruflara dönüşmesi için ideal bir organizasyondur. Bu sistemden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes faydalanabilir. Ruhsatı olan tüm otomobilleri bu sistem sayesinde alma şansına sahip olabilirsiniz.

Araba alacak peşin parası olmayan kişiler için bu sistem tasarlanmıştır. Tüketiciler, peşinatsız araç sahibi olarak ödemelerini kendi ekonomik durumlarına en uygun taksitlerle yapma şansı elde ederler. Bu sisteme başvurmanızla beraber durumunuza göre ödemeleriniz belirlenmektedir. Belirlenen şekilde tüketicilerin ödemeleri başlamaktadır. Her ay yapılan çekiliş sonucunda aileler araç sahibi olmaktadırlar. Tüketiciler; hangi aracı satın alacaklarını ödemeler başlamadan önce belirlemektedirler. Bir başka deyişle, satın alınmak istenilen aracın fiyatına uygun taksitler oluşturulmaktadır.

Hedefevim araba alma sisteminde bulunan kullanıcılar arasında yapılan aylık çekilişler sonucunda çekilişi kazanan tüketicilere toplu para verilmektedir. Söz konusu para ile tüketicilerin belirledikleri arabayı alma şansı doğmaktadır.

Hedefevim Araba Peşinat İstiyor Mu?

Hedefevim araba alma sisteminde tüketicilerin peşinat verme zorunluluğu yoktur. Ancak, peşinat verilmesi sayesinde tüketicilerin ödemeleri daha erken bitebilir. Yine de elinde peşinat için yeterli miktarda nakit parası olmayanların kendileri için en uygun ödemeyi belirleme şansı bulunmaktadır. Bir başka deyişle, peşinat vermeyenlerin zararına olacak herhangi bir durum söz konusu değildir.

Peşinatı olan kişiler, belirli bir ödeme yaparak sisteme dahil olurlar. Aracın fiyatının bir kısmı ödenmiş olur. Geri kalan kısmı için taksitlendirme yapılır. Peşinatsız ödeme seçenekleri ise 60 aydan başlayarak 240 aya kadar uzanmaktadır. Bir başka deyişle, tüketicilerin aracın fiyatına ve bütçelerine göre 60 kişilikten başlayarak 240 kişiliğe kadar uzanan gruplara katılması söz konusu olmaktadır. Ödemenin başlamasının ardından her ay noter huzurunda yapılan çekilişler sonucunda gruplardan belirli sayıda kişiler sırayla araç sahibi olmaktadırlar.

Hedefevim Araba Şikayet Var Mı?

Bugüne kadar binlerce insanın hayallerine kavuşarak istedikleri arabaya sahip olmasını sağlayan bu sistem hakkında internette olumsuz bir görüş bulmak mümkün değildir. Bu noktada, Hedefevim sayesinde araba almayı düşünenlerin gönül rahatlığıyla bu sisteme katılmasını tavsiye edebiliriz. Günümüz ekonomik şartlarında insanların peşinatsız ve uygun şartlara sahip başka bir sistem bulmaları pek mümkün değildir.

birevim

6 Comments

  • Hedefevim sektörde gerçekten büyük bir yer edinmeye başladı, bu tarz rekabetler büyük avantaj sağlıyor bizlere

  • Hedefevim firmasından arkadaşım araba almıştı, gerçekten çok memnun faizsiz taksit ödeye ödeye araba sahibi oldu ve arabanın fiyatıda arttı baya bir şanslı

  • Hedefevim ev sektöründeki başarısını araba sektöründe de göstermek istiyor kampanyalar yapıyor

  • Hedefevim araba sektörüne yeni bir can katacak bence, sektörde rekabet her zaman iyidir

Leave a Comment

1 × three =