Ankara’da Senetle Araba Nasıl Alınır? Ankara’da Senetle Araba Satan Firma

birevim faizsiz araba

Ankara senetle araba alınabilecek çok farklı seçenek olan bir şehirdir. Başkentte bu şekilde araba almak için sahibinden tercih edilebileceği gibi galerileri de tercih edebilirsiniz. Ama bunlarla iş yapmadan önce karşınızda ki kişinin yada kurumun düzgün olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Çünkü bu şekilde yani senetle araba alırken birçok imza atacaksınız. Bu nedenle de büyük bir sorumluluk altına gireceksiniz. İmza attığınız her kağıdın bir fotokopisini almayı unutmamalısınız. Tek bir senet için imza atıp, daha sonra sıra senetli olarak tekrar imza atmayın. Eğer ikisini beraber yaparsanız iki kat borç ile araba almış olursunuz.

Ankara’da Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ankara senetle araba almak çok basit bir şekilde yapılabilirken dikkatli olunmazsa başınızın derde girmesine neden olabilir. Öncelikle alacağınız aracın düzgün yani sorunsuz olduğundan emin olmalısınız. Ardından muhatap alacağınız insanların bu işi yıllardır yaptıklarından emin olmalısınız. Eğer bu iki konuda aklınızda soru işaretleri varsa o işten vazgeçmelisiniz.

Bu şekilde araç satan insanlar ya da firmalar çok yüksek vade farkı uyguluyor. Özellikle bu satışı hiç peşinat vermeden yapmak isteyenler yüksek bir fark ödemek zorunda bırakılıyor. Bu da doğru bir adım olmayacaktır. Peşinat ya da peşinatsız tüm işlemleriniz için bu noktalara dikkat edilmelidir.

Ankara’da Senetle Araba Satan Firmalar

Ankara senetle araba satan firmalar arasında öne çıkanlar galerilerdir. Özellikle de köklü galerileri, karşısında ki insana güvenip, bir de kefil alarak belirli bir peşinat alarak araç satmaktadır. Gene de üzerine belirli bir vade farkı koymaktadır. Özellikle 12 ay üzerinde ki vadelere ağır bir fark koyulmaktadır.

Birevim üzerinden bu şehirde bulunan şubesi ile bağlantıya geçerek bir araç almak mümkündür. Firma güçlü sermaye yapısı, peşinatsız ve herhangi bir fark almadan araç satmasıyla bölgede ki en iyi tercih olacaktır. Tek yapılması gereken onlarla irtibata geçerek sizin adınıza arabayı almalarını sağlayabilir ve daha sonra aracın üzerine rehin koyarak size satmalarını sağlamak olacaktır. Ankara’da şirkete ulaşabileceğiniz altı adet şube bulunmaktadır.

  • Çankaya Şube: Strazburg Cad. No:27 Korkutreis Mah. Çankaya/Ankara Tel: 0 312 990 11 11
  • Etimesgut Şube: Kazımkarabekir Mah. İstasyon Cad. No:45/A
  • Keçiören Şube: Güçlükaya Mah. Kızlarpınarı Cad: No:21
  • Mamak Şube: Harman Mah. Mamak Çarşıiçi Cad. No:27/A Tel: 444 23 53
  • Sincan Şube: Atatürk Mah. Ankara Cad. No:14/6-7-8 Tel: 0-312-270-38-49
  • Yenimahalle Şube: Ragıp Tüzün Cad. No.167
birevim

Leave a Comment

four × three =